Поради

Які бувають пластикові вікна

Все більше людей для своїх квартир і будинків вибирають пластикові вікна. Зараз асортимент даної продукції настільки широкий, що визначитися буває непросто. Вироби розрізняються за формою, розмірами, кількістю стулок, способам відкривання. Для особливо вибагливих замовників створюють персональні моделі. Виробники навіть можуть розрахувати, яка кількість світла буде надходити в кімнату. Крім того, є можливість декорувати скло або рами вікон. Якщо мета – купити якісні вікна – фабрика вікон Viknaroff – вірний вибір, оскільки саме там представлений широкий асортимент і діє демократична цінова політика

Види пластикових вікон за кількістю стулок

Покупці, в першу чергу, визначаються з цим критерієм. Все залежить від дизайну приміщення, розміру рами і місця установки. Найчастіше вибирають з трьох варіантів: одностулкові, двостулкові або тристулкові.

Перший варіант підійде для невеликих вікон. Такі зазвичай бувають в приватних будинках. Двостулкові моделі вибирають для великих вікон. А три стулки підійдуть не кожному приміщенню. Для даного варіанту необхідно використання великих склопакетів. Тому вікна повинні бути широкими і високими. Вся річ у тім, що між стулками знаходяться вертикальні масивні стійки, які забирають певну кількість місця від загальної площі. Чим більше стійок, тим менше світла буде проникати в кімнату.

Види пластикових вікон за способом відкривання стулок

Даний критерій теж варто розглянути заздалегідь.

1. Глухе вікно. Даний вид вибирають рідко. Адже його дуже незручно мити. Навіть у жителів першого поверху можуть виникнути труднощі. Таке вікно пропускає багато світла, але мало функціональне. У квартиру найчастіше купують двостулкову модель, в якій одна стулка може бути глухою, а друга поворотною.
2. Поворотні вікна. У такому вигляді передбачається відкривання вікон всередину кімнати по вертикальній осі. Замовник вибирає дві стулки, одна з яких поворотна. Є варіант придбати три стулки, дві з яких будуть відкриватися. Тоді не виникне складнощів ні з миттям, ні з провітрюванням.
3. Відкидні стулки. Вікна даного виду можуть відкриватися всередину частково. Верхня частина відходить від конструкції, а нижня зберігає горизонтальне положення. Така модель зручна для провітрювання кімнат і безпечна при наявності маленьких дітей. Але мити вікна не дуже зручно.
4. Комбінований варіант. Стулки в таких моделях можливо відкривати як вертикально, так і горизонтально. Весь процес регулюється положенням ручки. Дані конструкції дорожчі, але більш функціональні.

Види пластикових вікон по конструкції профілю

Матеріал, який використовують для виготовлення таких вікон, — полівінілхлорид. Даний склад отриманий при з’єднанні хлору і етилену. Крім того, в нього додані пластифікатори, модифікатори і стабілізуючі речовини. З цього матеріалу зроблена віконна рама. Він володіє певними перевагами. Полівінілхлорид має низьку теплопровідність – завдяки цьому в будинку зберігається тепло. У сировину можна додати пігмент і виготовити віконну раму потрібного кольору.

Також сучасна промисловість пропонує моделі вікон з різною кількістю камер в рамі. Можна вибрати від однієї до семи. Чим їх більше, тим тепліше буде в приміщенні.

Види пластикових вікон за типом склопакета

Для скління можуть бути використані як два, так і чотири листи. Простір між стеклами у вікнах називається камерами.

За їх кількістю розрізняють: однокамерні, двокамерні і трикамерні моделі.

При виборі пластикових вікон потрібно врахувати всі критерії. Для квартири можна вибрати двостулкову модель з однією поворотною стулкою. Для відкриття найкраще підійде комбінований варіант. А кількість камер на рамах і склопакетах замовник визначає сам, виходячи з вимог до шумоізоляції і погодних умов регіону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button