Поради

Якими мають бути гаражні ворота?

Це конструкція, яка захистить гараж від злому та непогоди. Завдяки таким воротам можна створити оптимальні умови для того, щоб зберігати автомобіль. Гаражні ворота Stankor – надійні рішення для будь-яких кліматичних регіонів. Варто вибирати їх за розмірами, теплоізоляцією, протизламним захистом і способом відчинення.

Незалежно від того, які ви вирішите гаражні ворота купити, вони повинні:

  • бути зручними у використанні;

  • безпечними;

  • безвідмовними;

  • захищати місце для паркування від зловмисників;

  • поєднуватися з архітектурою та дизайном будівлі;

  • захищати від зайвих втрат тепла;

  • бути оснащеними відповідними функціями для керування.

Чим особливі гаражні ворота?

Найбільший попит мають секційні двері завдяки своїм численним перевагам. У них відмінна тепло- та звукоізоляція, вітронепроникність, вони легкі в експлуатації. Секційні гаражні ворота мають високий рівень безпеки, захищають від злому, а також дозволяють заощадити місце в гаражі та на проїзді.

Герметичні сегменти найкраще зберігають тепло та захищають від вітру, вони підходять для гаражів з підігрівом. Додатковою перевагою є те, що їх можна встановити у вхідний отвір будь-якої форми, навіть із арковою перемичкою. Висока жароміцність секційних воріт досягається завдяки особливій конструкції.

Дверне полотно складається з 3-6 секцій, вони з’єднані петлями й захищені від вітру ущільненнями. Зазвичай секції виготовлені з оцинкованої сталі, обробляються пластиком (наприклад, імітація дерева), порошковим покриттям або дерев’яним або фанерним облицюванням.

Внутрішня частина сегментів заповнена тепло- та звукоізоляційним матеріалом, найчастіше пінополіуретаном, товщина якого не менше 40 мм. Герметичність воріт забезпечується відповідними ущільненнями. Дверне полотно складається з невеликих алюмінієвих або сталевих пластин (вони шарнірно з’єднані). Конструкція встановлюється всередині гаража чи в касеті на зовнішній стіні. Ворота стійкі до корозії, безпечні та прості у використанні.

Що ще впливає на ціну гаражних воріт?

Кінцева ціна також визначається зовнішнім виглядом і обладнанням воріт. Сьогодні виробники здатні робити моделі у значній кількості візерунків і фактур. Вони пропонують візерунки, що імітують дошки, вертикальні планки, у гладкому чи рельєфному варіанті. За бажанням також можна додати традиційне, акрилове чи прозоре полікарбонатне скління.

Власники будинків повинні зробити гаражний корпус гармонійним із усією будівлею. Кольори воріт найчастіше пристосовані до вікон і дверей або до фасаду та даху. Стандартні кольори – білий і коричневий. Секційні та ролетні гаражні ворота часто виготовляються за індивідуальним замовленням. Дуже зручно, що є широкий асортимент декорів і кольорів, а також можливість вибрати додаткове обладнання, щоб пристосувати двері до архітектури будівлі.

Гаражні ворота від Станкор безшумні, плавні та безпечні в роботі. Можна вибрати їх із ручним, напівавтоматичним або автоматичним керуванням. У них сучасний дизайн, тож легко підібрати колір відповідно до стилю фасаду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button