Поради

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРКУВАННЯ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ ПАРКУВАЛЬНИМ МІСЦЕМ

Для забезпечення незайнятого паркувального місця необхідно перекрити в’їзд до нього без дозволу власника даного місця, чи адміністратора паркувальної території, розташованого при бізнес-центрі, ТРЦ, установі чи підприємстві. І в залежності від місця розташування такого місця, потрібна відповідна організація паркування з індивідуальник паркувальним місцем.

Сучасні вимоги до екстер’єрів прибудинкових територій як в житлових кварталах, так і в ділових районах міст вказують на необхідність дотримання естетичних правил організації паркування. Тобто різні загорожі саморобного «дизайну» , перев’язані ланцюгом смуги для проїзду із навісними замками на них – все це в далекому минулому.  Крім того, сучасні стильні блокувальники виробництва TiSO роблять операцію з блокуванням чи розблокуванням не складною та зручною.

В асортименті компанії є різні види пристроїв, які пристосовані під різноманітні потреби споживачів. Найбільш зручними є автоматичні боларди, вони змінюють режим дії без безпосередньої участі водія чи адміністратора паркувальної території, а дистанційно чи згідно заданої програми. При цьому стовп боларду швидко підіймається чи опускається, не затримуючи автомобіль, який має зайняти паркувальне місце. Цей вид найбільш придатний для паркувань з інтенсивним рухом, де в’їзд та виїзд з місця паркування відбувається багаторазово протягом дня. Для зручності користування ним болард може бути оснащеним яскравою світловідбивною стрічкою; може мати триколірну індикацію режиму роботи обладнання, по типу світлофора; може інтегруватися з такими пристроями, як паркомат, розпізнавач номерів авто тощо.

Натомість для організації паркувального місця біля житлового будинку, або тимчасово (нічний режим) працюючого паркувального місця використовують ручні механічні боларди, які не потребують електроживлення, а розблоковуються за допомогою ключа. Такі боларди виробництва TiSO можуть також встановлюватись і при будинках установ, закладів, офісів, де кількість автомобілів, що паркуються обмежена і зміна режиму місця паркування відбувається не часто.

Блокувальники напівавтоматичного типу поєднують в собі переваги автоматичних пристроїв – опускання стовпчика здійснюється з допомогою газоприводного механізму після повертання ключа на стовпчику. Підйом автоматично – після повороту ключа в первинне положення.

Крім вищезазначеного залишається тільки додати, що кількість стовпчиків для індивідуального паркувального місця залежить від ширини смуги проїзду і відстані між ними (0,8 – 1 м).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button