Поради

Який купити перстень?

Століттями персні вважалися чоловічими прикрасами, вони означали приналежність до аристократичного роду або привілейованого товариства. У сучасному світі, коли кордони між гендером в одязі та прикрасах повністю стерті, дівчата носять не тільки сорочки і штани, а й персні. Ними прекрасно доповнюють стиль оверсайз і ніжні та жіночні образи.

Ювелірна прикраса — це бажана покупка і подарунок для кожної дівчини, перед його придбанням багато хто із задоволенням вивчає каталоги магазинів, уважно придивляється до стильних аксесуарів. Щоб виділитися, достатньо купити перстень, який підходить під ваш стиль. А вибрати його можна серед величезного асортименту золотих виробів Sovajewels.

Які модні перстні від Sovajewels варто купити в цьому сезоні

Унікальні персні від SOVA

Креативна команда SOVA постійно знаходить нові рішення для реалізації і популяризації продукції, що випускається. Це досягається завдяки колаборацій з відомими медійними людьми, блогерами. Сьогодні SOVA — це бренд, який задає в Україні ювелірні тренди, щоб переконатися в цьому, досить просто відкрити онлайн-каталог і вибрати свою ідеальну прикрасу.

Експресивні вироби чудово підійдуть для багатошарових образів, де є місце шкірі і мережеву, шовку і трикотажу. Персні можна поєднувати з обручками, надягаючи їх на одну руку або навіть на один палець.

Великі виразні персні гармонійно виглядають з тонкими кільцями без вставок. Ви також можете поєднувати їх з класичною обручкою. Насправді в сучасній ювелірній моді мало обмежень. І носити прикраси SOVA можна так, як хочеться саме вам! Єдине правило — яскраві ювелірні вироби вимагають ідеального манікюру. Але ця вимога актуальна навіть для тих, хто не носить персні, адже всі сучасні дівчата піклуються про красу нігтів.

Купити перстень: вибираємо з різноманіття Sovajewels

Говорячи перстень, багато хто думає виключно про такі прикрасі, як печатки. Але виявляється, між перснем та печаткою є деякі відмінності. Перстень — це будь-яке кільце з опуклою вставкою, яке може бути прикрашено каменем або мінералом.

А ось печатка — це вже різновид персня. Його верхня частина плоска, і на ній нанесене гравірування або ж малюнок. Довгий час печатки мали утилітарне значення, як правило — їх використовували для ідентифікації приналежності до роду, спільноти. У 90-х роках минулого століття персні-печатки носили “нові руські”. Ці персонажі не відрізнялися гарним смаком, може тому кілька наступних десятиліть такі прикраси були поза модою. Зараз іноді печатку називають Signet ring.

Ще один різновид персня — Pinky ring. Раніше таке кільце означало приналежність до масонського руху. Пізніше носити перстень на мізинці почали феміністки. Сьогодні колечко на мізинці може носити будь-яка дівчина, а вибір цих ювелірних виробів значно розширився. Вибрати перстень на будь-який палець ви зможете в онлайн-каталозі Sovajewels. Тут є прикраси на всяк смак:

  • фалангові;
  • обручки;
  • гладкі;
  • зі вставками діамантів;
  • з дорогоцінними каменями і самоцвітами.

У каталозі представлені чоловічі та жіночі персні, серед яких ви напевно знайдете прикрас, які торкнуться саме ваше серце.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button