Поради

Який розкидач добрив обрати?

Розкидач добрив – дуже важливий пристрій для людей, які мають поля або сади. Вибір розкидача на жаль, не такий простий, адже на ринку представлено безліч різних машин на колесах та обладнанні у вигляді навісних розкидачів.

Давайте дізнаємось, які види розкидачів мінеральних добрив існують і чим вони відрізняються. На сторінці https://kobzarenko.com.ua/produkciya/rozkidach-mneralnih-dobriv ви зможете вибрати розкидач мінеральних добрив, який підходить саме Вам. Завод Кобзаренка пропонує вам лише якісне обладнання, яке відповідає європейським стандартам.

Однодисковий розкидач добрив

Розкидач мінеральних добрив може бути доступний у різних формах. Одним з них є однодисковий розкидач добрив, також відомий як однодисковий добрив, і вирва. Ціна такого розкидача однозначно нижча за ціну дводискового розкидача.

Розкидач мінеральних добрив і вапна цього типу вимагає дуже точного регулювання, яке залежить від грануляції та природи добрива, що розкидається. Тому робота з цим пристроєм потребує більшої майстерності та досвіду.

Якщо у вас невисока врожайність і немає великого господарства, рекомендується купувати цей вид техніки на колесах або у вигляді навісного розкидача. Вантажопідйомність розкидача вапна та добрива становить 300 або 400 кг.

Дводисковий розкидач добрив

Може бути з колесами або як навісний розкидач. Дводискові пристрої вироблені на більш досконалих технологіях, що робить роботу з таким розкидачем набагато простіше, ніж з однодисковим розкидачем добрив.

Завдяки системі зміни дисків, встановленій у пристрої, ми можемо змінювати робочу ширину в дуже великих межах, залежно від вибраної моделі розкидача. Крім того, у нас є можливість придбати моделі із системою бордюрного посіву, завдяки якій навіть на межах поля дозування добрив буде точним, що також вплине на економію добрив. Добриво або вапно можна дозувати двома способами.

  • дозування з гідравлічним керуванням шнеками;
  • дозування під дією сили тяжіння через жолоб.

Крім того, якщо у вас є поля з дуже складними ґрунтовими умовами, рекомендується купувати причіпні розкидачі, які впораються зі складним рельєфом. Вони мають низькі транспортери місткістю до 1200 л. Розкидач – це одне, але важливим є і правильний кормовий продукт.

Висновок

Вибір розкидача добрив може здатися дуже простим, але на практиці ми побачимо, що це не так. Завод Кобзаренка представляє безліч моделей розкидачів, які відрізняються за параметрами та зовнішнім виглядом. Ціна – не єдиний елемент, на який слід звертати увагу, і про це варто пам’ятати.

Насамперед ми повинні визначити, який розкидач нам потрібен. Якщо наше господарство не велике і врожай від нього використовується тільки в нашій місцевості, краще купувати дешевші однодискові пристрої. Однак у разі великого господарства, урожай якого нам вигідний, найкращим варіантом буде вкладення грошей у дводисковий розкидач добрив.

Також ви повинні звернути увагу на можливість регулювання робочої ширини розкидача та на складність експлуатації пристрою, адже якщо раніше ми з ним не контактували, а тепер воно необхідне у господарстві, то просто не вимагають великих знань про них та просто у використанні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments