Технології

Yamaha представила 350-кіловатний мотор для електромобілів (відео)

Японський виробник мототехніки анонсував новий електричний силовий агрегат для електромобілів та інших транспортних засобів. Установка передбачає віддачу потужності 350 кВт (476 к. с.) І вже в цьому місяці стане доступна для індивідуального замовлення.

Yamaha спочатку розробляла системи електроприводу для власних двоколісних моделей, але потім вирішила перенести свої рішення на силові установки для більшого транспорту. В результаті в лютому минулого року були створені агрегати потужністю 35 кВт (48 к. с.) І 200 кВт (272 к. с.), Придатні для застосування у звичайних електромобілях.

Нова система на 350 кВт, за заявою Yamaha, призначена головним чином для використання в спорткарах і в інших моделях, які повинні бути наділені високими характеристиками потужності.

Основна концепція нової розробки Yamaha полягає в створенні єдиної конструкції з механічних і електричних елементів. Силовий агрегат потужністю 350 Вт являє собою зібрані в цілісний блок двигун, одно швидкісну трансмісію і інвертор. Головний компонент установки – синхронний електромотор із вбудованими постійними магнітами, оснащений системою масляного охолодження.

Yamaha представила 350-кіловатний мотор для електромобілів

Електрообладнання 350-кіловатного модуля розраховане на роботу при напрузі 800 вольтів, яке найчастіше використовується в сучасних електромобілях і дозволяє досягти великої питомої потужності.

Yamaha передбачає можливість об’єднання декількох установок на 350 кВт. Як приклад компанія показала зображення автомобільної платформи, у якій кожне з чотирьох коліс пов’язане з окремим блоком електроприводу. Тобто такий транспортний засіб має потужність 1900 к. с. (1400 кВт). Виробник також заявляє:

Електродвигун Yamaha потужністю 350 кВт докладно покажуть на міжнародній виставці Automotive Engineering Exposition 2021, яка відбудеться в Йокогамі, Японія, з 26 по 28 травня.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button