Відео

З утилізованих автомобілів почали робити одяг і аксесуари

Це сміття, яке раніше при утилізації автомобілів опинялося на звалищі, використовують повторно. Hyundai і модні дизайнери представили колекцію одягу та аксесуарів з частин авто.

Hyundai знайшла новий спосіб використання відходи автомобільного виробництва. Компанія, спільно з модними брендами, почала робити з утилізованих автомобілів одяг і аксесуари.

Виробник ювелірних прикрас Alighieri випустив колекцію незвичайних намист, використавши для цього ремені безпеки, автомобільне скло і піноматеріали (все це вже утилізовані матеріали), додавши також золото, срібло, бронзу і перли. Крім намист в колекцію увійшли кольє-чокери, браслети та інші прикраси. У свою чергу бренд ELV Denim розробив комбінезон, основою якого виступила джинсова тканина і шкіра, що залишилися після виробництва автомобілів, а фахівці Richard Quinn зробили з переробленої тканини подушок безпеки повноцінний корсет з біло-синім квітковим візерунком.

 

Представники Hyundai заявили, що подібне використання утилізованих подушок безпеки і скла може помітно поліпшити екологічність автомобілів, оскільки саме ці складові досі не знаходили “другого життя” після первинного вживання.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button