Головна / Відео / Під час грози в небі над США спостерігали дивний об’єкт в хмарах

Під час грози в небі над США спостерігали дивний об’єкт в хмарах

За словами очевидця це незвичайне явище він зняв недалеко від міста Хантсвілль в американському штаті Алабама під час грози 1 червня 2018 року.

Джон Фланаган їхав на автомобілі, коли побачив могутні спалахи блискавок і вирішив зняти їх на відео. У якийсь момент в небі з’являється не звичайний розряд блискавки, а майже ідеальне освітлене коло.

Незвичайне явище викликало бурхливе обговорення в ході якого деякі люди, що подивилися відео припустили, що це коло не що інше, як відображення на склі автомобіля освітленого логотипу на кермі або СД-плеєра, але автор відео категорично заперечує що у його марки автомобіля є подібний логотип і відображення в склі він так само заперечує і запевняє, що те, що він зняв, дійсно сталося в небі над містом.

Цікаве спостереження, але через те, що зйомка велася в нічний час під час дощу і грози з салону автомобіля завжди буде частка сумнівів у тому, що ж таки вдалося сфотографувати автору відео насправді…

Во время грозы в небе над США наблюдали странный объект в облаках

Але при уважному перегляді цього відео я все ж схиляюся до того, що очевидець каже правду, оскільки на відео чітко видно, що освітлене коло з’являється саме в небі. Воно розташоване візуально набагато далі ніж лобове скло автомобіля і тому ніяк не може бути відображенням чогось, що знаходиться всередині салону.

Крім того, якщо це відображення чогось в автомобілі, то логічно, якщо б це відображення перебувало на склі постійно, але об’єкт з’являється один раз під час спалаху блискавки. Тому нам залишається подякувати автора за уважність і за це відео на якому йому вдалося сфотографувати щось дивне і загадкове…

 
comments powered by HyperComments