Наука

З’ясувався зв’язок між безсонням і підприємництвом

Американські дослідники з’ясували, що нестача сну може стимулювати підприємницьку активність.

Business photo created by yanalya — www.freepik.com

Річ у тім, що люди, які страждають безсонням, мають симптоми, схожі на синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ). Вчені з Університету Центральної Флориди на першому етапі дослідження використовували опитування, складений 350 учасниками, для пошуку причинно-наслідкового зв’язку між проблемами зі сном і СДУГ. Переконавшись в існуванні подібного зв’язку, на другому етапі дослідники використовували інші опитування і виявили вже чіткий зв’язок між тенденціями, подібними СДУГ, викликаними проблемами зі сном, і підвищеними підприємницькими намірами.

В результаті вчені прийшли до висновку про те, що проблеми зі сном можуть мати схожі на СДУГ тенденції і що це, в свою чергу, стимулюють підприємницьку активність навіть у активних підприємців. Водночас вони уточнюють, що дослідження не говорить про те, що безсоння корисне для підприємців, лише їм вдалося виявити цю цікаву залежність. Також за словами дослідників, відсутність нормального сну може в кінцевому підсумку привезти людину до складніших проблем в когнітивній та емоційній сферах.

«Ми були дуже здивовані, що проблеми зі сном так впливають на підприємницькі наміри у людей, які знайомі з викликами, при відкритті своєї справи «- розповідає автор дослідження Джон Гуніа.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»