Відео

Засуха в Новій Зеландії провокує брак питної води (відео)

Служби водопостачання Окленда з 16 червня закачують з річки Вайкато на 15 мільйонів літрів води в день більше, у відповідь на найсильнішу посуху за останні 25 років.

Новозеландська комунальна компанія Watercare докладає всі зусилля для забезпечення додаткових водних ресурсів і закликає городян економити воду. Водосховища регіону продовжують пересихати, і без істотних опадів нестача води лише питання часу.

З листопада 2019 року Окленд отримав менше половини своїх звичайних опадів, що призвело до різкого зниження рівнів зберігання води в наших водоймищах.

Використання надзвичайних повноважень відповідно до статті 330 закону Про управління ресурсами підкреслює невідкладний характер ситуації, з якою стикається регіон в результаті посухи.

«Якщо ми не отримаємо достатньої кількості дощу взимку і навесні, Окленд зіткнеться з кризою у водопостачанні цього літа, з різким впливом на домашні господарства і промисловість. Я дав команду шукати постачання з кожного доступного джерела води, щоб запобігти потенційну аварійну ситуацію.» — повідомив керівник компанії Watercare.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть