Поради

Зонування приміщення для відпочинку та роботи: поради Credit365

Як показав 2020 року — будинок повинен бути не тільки місцем відпочинку, але і бути пристосованими для плідної роботи. Щоб м’який диван і серіали не відволікали від робочих нарад по Зуму, потрібно зонувати житлове приміщення.

Нижче ми розповімо, як облаштувати свою квартиру, щоб проводити в ній будні й вихідні було однаково комфортно. І пояснимо, як за допомогою кредиту онлайн на картку зробити це напередодні новорічних свят.

Проведіть генеральне прибирання
Перш за все, щоб почати облаштовувати квартиру, потрібно провести генеральне прибирання. Навіть якщо ви точно знаєте, як саме хочете зонувати приміщення, слід позбутись мотлоху з усіх приміщень. Це дозволить звільнити житловий простір для розміщення найнеобхідніших речей так, як ви того хочете.

Якщо у квартирі є дрібні неполадки (тече кран, скриплять міжкімнатні двері тощо), і раніше ви забували їх полагодити — зробіть це якомога швидше. Інакше вони постійно будуть дратувати вас і збивати з робочого настрою.

До речі, прибирання може допомогти вам заробити від кількох сотень до тисяч гривень. Проведіть ревізію свого гардеробу і продайте непотрібні речі, які знаходяться в хорошому стані.

Тепер саме час облаштувати свій житловий простір для роботи й відпочинку вдома в карантин.

Облаштуйте своє робоче місце
Вам знайоме проведення робочих Zoom-зустрічей на кухні? Чи неможливість зосередитись на робочому процесі через пустощі дітей? Цього можна уникнути тільки якщо облаштувати робоче місце. Саме воно допоможе виконувати робочі обов’язки, працюючи віддалено, навіть коли вдома знаходиться вся родина.

Також, як розповіли фахівці Credit365 в статті на Mukachevo.net, якщо у квартирі є окрема кімната, що дозволяє облаштувати робоче місце, вам знадобиться тільки встановити меблі та необхідну техніку. Але якщо дім не великий, і робочі конференції доводиться проводити на кухні чи в залі, перш за все необхідно зонувати велику вітальню. Зробити це можна за допомогою лофт-перегородок чи листів гіпсокартону.

Лофт-перегородка — це міцна скляно-металева конструкція, яку роблять на спеціальному обладнанні упродовж кількох тижнів. Вона має дуже гарний вигляд. Коштуватимуть перегородки від 20’000 грн, в залежності від площі майбутньої кімнати.

Якщо ви не маєте стільки грошей, і не хочете чекати багато часу — проведіть зонування кімнати за допомогою листів гіпсокартону. Це можна зробити самостійно чи найняти фахівця. Ця конструкція набагато крихкіша, ніж металеві перегородки, але вона значно дешевша і її можна швидше зробити, навіть власноруч. Адже для роботи за комп’ютером вистачить кімнати площею кілька квадратних метрів.

Відокремте місця для відпочинку
Щоб робота вдома була продуктивною, важливо облаштувати місця для відпочинку. Для цього не обов’язково робити ремонт. Насамперед, можна переставити меблі, виходячи з улюблених занять вашої сім’ї. Наприклад:

Любите читати? Переставте улюблене крісло для читання ближче до вікна, чи придбайте бра, щоб читати було комфортніше як вдень, так і ввечері. Також замовте через інтернет книги, що давно хотіли прочитати та постійно поповнюйте свою бібліотеку.
Любите всією сім’єю грати в настільні ігри? Придбайте гарнітур для цього, та облаштуйте окремий куточок чи кімнату.

Щоб місце для відпочинку було не тільки комфортним, а й гарним, попіклуйтеся про наступне:

 1. Освітлення всередині кімнати повинно бути комфортним для очей.
 2. Додайте кімнатних рослин, щоб зробити кімнату комфортнішою.
 3. Прикрашайте інтер’єр. Це можна зробити власноруч, якщо хтось з сім’ї полюбляє малювати чи, наприклад, робить картини з бісеру.

Облаштуйте місце для занять спортом
Займатися спортом в карантин — необхідне заняття, якщо ви хочете підтримувати форму й залишатися здоровим. І для цього не обов’язково будувати у квартирі тренажерний зал.

Якщо ви хочете накачати м’язи вдома, необхідно придбати наступні спортивні снаряди:

 1. Гантелі – краще придбати складні гантелі, тому що вони дозволяють підібрати потрібну вагу для занять, в залежності від рівня спортивної підготовки. Їх ціна складає близько 1’500 грн.
 2. Гирі – для початківців досить гир вагою 8-16 кг, а для просунутих спортсменів вага гир має складати 16-32+ кг. Зазвичай, їх ціна розраховується від 6 грн/кг (тобто, гиря 16 кг коштуватиме 960 грн).

Якщо місце у квартирі й сімейний бюджет дозволяють, можна придбати та встановити:

 • шведську стінку;
 • штангу;
 • лавку для жиму зі стійками.

Але якщо ваша квартира замала, а бюджет невеликий — спробуйте зайнятися йогою. Для цього вам знадобляться: зручний одяг та каримат, а рухи та асани можна дивитись в інтернеті. Це чудовий варіант для тих, хто хоче підтримувати себе в формі, не виходячи з дому.

Також, якщо ви хочете облаштувати спорт-куточок для себе й для дітей, придбайте:

 • гумки для фітнесу,
 • стрічковий еспандер,
 • скакалку,
 • обтяжувачи для ніг та рук,

та займатись спортом вдома, чи на найближчому спортмайданчику.

Хочете зробити квартиру більш зручною для відпочинку й роботи? Це можливо, але витратно. І якщо грошей на необхідні речі не вистачає — навіть в період локдауну можна оформити онлайн кредит на картку. В Credit365 ви отримаєте до 20’000 грн за 15 хвилин, і не виходячи з квартири зможете купити те, що потрібно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button