Поради

Дізнайтеся, як перетворити зображення на PDF

Image To Pdf ?
У разі необхідності конвертацій блогів веб сторінок нами був створений конвертер лінків link to pdf

Думка така – кожен з нас поставив собі питання: Документ Word або PDF? Почнемо з того, весь процес роботи з цифровими записами можна розділити на три основні етапи створення, передачі (передача відповідальним особам, публікування і т.п.), перший з них, Word Document має явну перевагу, так як формат Portable Document Format важко редагувати. Для цього і був створений нами конвертер word to pdf .Текстовий процесор Microsoft Word є безумовним лідером в області програмного забезпечення, що використовується для створення текстів, і встановлюється практично на кожному офісному комп’ютері. Легко працювати, має широкі функціональні можливості, і вже давно став де-факто standard .but на наступній стадії, навпаки, всі переваги на боці Standart інших.

Перша перевага формату PDF є те, що програмне забезпечення для перегляду файлів, збережених в ньому безкоштовно. Будь-яка особа або будь-яка компанія може, абсолютно безкоштовно, завантажити програму Acrobat Reader з Інтернету і використовувати його для маніпуляцій з електронним Docs. По-друге, звичайно ж, є незалежність від платформи. Це не важливо, які комп’ютери ваші партнери мають в своїх офісах і які операційні системи вони працюють. Це не має значення, що глядачеві вони встановили для читання PDF-файлів. У будь-якому випадку, вони зможуть побачити і, при необхідності, роздрукувати тексти точно так, як необхідно. Для конвертацій зображень походить image to PDF

Третя користь цього розширення безпеки при передачі файлів партнерам або клієнтам. Справа в тому, що документи, створені в Microsoft Word, часто стають переносниками різних вірусів. Крім того, іноді необхідно використовувати вбудований захист від несанкціонованого доступу в електронних даних.

Але ви не повинні зробити вибір на користь того чи іншого типу, тому що сьогодні є багато документа в PDF новонавернених, все це залежить від вашого прикладу. Ми могли б похвалитися безпекою даних (деякі з наших перетворень відбуваються на стороні користувача, а це означає, що ваша інформація не зберігається на серверах); відкритість і доступність (конвертувати документ у форматі PDF вам не потрібно робити будь-якої реєстрації або купити платну підписку, все відбувається тут і зараз!); якість (оригінал документ з PDF-файлу не буде відрізнятися від вихідного, тільки формат, звичайно :))

Будемо раді почути Вашу думку про наш DOC конвертер у PDF.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button