Головна / Екологія / Альтернативні джерела енергії для будинків та квартир

Альтернативні джерела енергії для будинків та квартир

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Нам щодня з екранів телевізорів говорять про незалежний ринок електроенергії. Але де він? Підкажіть, де купити декілька кіловат по дешевше? На жаль, усе що залишається звичайним українцям — це купувати електроенергію у «Львівобленерго», «Київенерго» чи «Харківобленерго». Проте усі ці компанії вже давно є приватними. Фактично вони являють собою монополії у кожному конкретному регіоні. Виникає закономірне питання, куди дивиться Антимонопольний комітет? Проте, не будемо переливати із пустого в порожнє. Є й позитивні зрушення. Так, кожен українець може перетворити свій дім у невеличку електричну станцію. Як це зробити читайте тут.

Річ йде про екологічно чисті та безпечні джерела електроенергії, а саме сонячні геліосистеми та станції. Вони здатні акумулювати сонячне тепло, та перетворювати його в енергію, яка буде живити ваш телевізор, лампу й холодильник.

1-30-10-2016-600-464

Можливості сучасних сонячних систем тільки цими функціями не обмежуються. Ви можете отримати повну автономію і не платити більше ні за світло, ні за воду! Геліосистеми здатні обігрівати приміщення й подавати стільки гарячої води у кран, скільки потрібно.

Сучасні системи мають резервуари об’ємом від 120 літрів і більше. Цього достатньо, щоб забезпечити водою цілу сім’ю. Більше ніяких комунальних платежів. Тому хутко в магазин замовляти собі геліосистему, яка допоможе зекономити тисячі гривень, ось сторінка!

Проте не усе так просто. Ціна такої система становить 25 тисяч гривень. Звісно, можна взяти безнапірну станцію. ЇЇ вартість 9 тисяч. Але це сезонний варіант, який дозволяє улітку прийняти душ і помити посуд під гарячою водою. Якщо ви хочете справжню автономність на декілька десятки років, то краще брати повноцінну геліосистему з насосом, акумуляторами (батареями) й достатньою потужністю.

Що ми отримуємо за 25 тисяч

На перший погляд 25 тисяч — це чималі гроші. Проте зараз, щоб отопити будинок взимку потрібно декілька тисяч на місяць. Навіть якщо використовувати геліосистему, як додаткову, то можна зекономити більше тисячі гривень. З урахуванням того, що опалювальний період у нас проходить на протязі 6 місяців вже за п’ять років ви повернете собі її вартість.

Не можна не згадати й про альтернативні способи використання геліосистем. Наприклад, з їх допомогою можна підігрівати воду в басейні. При цьому ви будете заощаджувати й отримувати насолоду від теплої води.
Якщо вас не влаштовує одна з готових геліосистем, то ви можете зібрати власну, обравши ті комплектуючі, які вам підійдуть. При цьому вибір насоса, акумуляторів і навіть фітингів залишається за вами. Як результат ви отримуєте систему, яка працює так, як вам потрібно і розрахована саме на ваш будинок, чи квартиру.
До речі, якщо ви гадаєте, що сонячна енергія доступна лише власниками котеджів, то це не так. Колектори можна встановити навіть у багатоповерховому будинку. Місце під вікнами балкону для цього підходить ідеально. Така система відрізняється більшою компактністю, але при цьому стабільно генерує теплу воду у вашу ванну.

Де замовити

На жаль в Україні до сих пір є люди, які надіються, що тепло знову буде коштувати 150 гривень для квартири з трьома кімнатами. Можливо, саме тому до сих пір порівняно небагато компаній займаються продажем геліосистем.

Фірма «Правильне електроживлення» — є приємним виключенням. Тут можна замовити усе обладнання з доставкою по території України й навіть за кордон. Оплата будь-яким зручним способом. Спеціалісти компанії також здійснюють монтаж та налагодження. Мало того, ці послуги автоматично входять до «Зеленого Тарифу», який дозволяє добитися практично повної енергетичної автономії.

 
Loading...
comments powered by HyperComments