Головна / Екологія / У Дубаї відкрили будівлю з рекордною кількістю встановлених сонячних батарей

У Дубаї відкрили будівлю з рекордною кількістю встановлених сонячних батарей

У Дубаї на даху будівлі Jebel Ali Power Station встановили найбільше число сонячних панелей серед всіх країн MENA (Близького Сходу і Північної Африки).

Всього на даху водосховища встановлено 5,240 сонячних батарей загальною площею 23 тис. кв. м. Водосховище є новітнім і має найбільшу потужність, а також є кращим опріснювачів в ОАЕ.

Отримана від сонячних панелей потужністю 1,5 МВт електрика буде використовуватися для задоволення енергетичних потреб Jebel Ali Power Station. Очікується, що тут буде генеруватися близько 2 666 МВт — год чистої електроенергії на рік.

Завдяки цій геліостанції зменшаться викиди вуглекислого газу — щорічне виробництво двоокису вуглецю Jebel Ali Power Station знизиться приблизно на 1600 тонн. Надлишкова енергія буде експортуватися у внутрішні мережі живлення всього комплексу.

Ми підтримуємо план Dubai Clean Energy Strategy 2050 по диверсифікації структури енергетики Дубая: отримувати 25% електрики від сонячної енергії, 7% від чистого вугілля, 7% від ядерної енергетики, а також 61% від природного газу до 2030 року. Поступово збільшуватиметься кількість чистих джерел енергії — до 75% до 2050 року, — зазначив Мохаммед Саїд Аль Тайер, генеральний директор електричного і водного управління Дубая. .

Потужність сонячного парку складе 5000 МВт до 2030 року.

Натхнення: greenevolution.ru