Главная / Ґаджети / Apple – впевнений лідер на світовому ринку планшетів

Apple – впевнений лідер на світовому ринку планшетів

 
 

Про те, що попит на планшети неухильно падає, аналітики твердять вже не перший квартал поспіль. Згідно з даними звіту IDC, Apple залишається незамінним лідером з продажу таких пристроїв у світовому масштабі.

leader-1

У другому кварталі поточного року загальні продажі планшетів склали 38,7 млн – на 12,3% менше, ніж роком раніше. Домінуючі позиції на ринку утримують пристрої на базі Android: у минулій чверті на їх частку припало 65% від сукупної кількості випущених планшетів. iOS зберегла за собою друге місце з пайовою показником 26%, а в інших пристроях у якості програмної платформи використовувалася ОС Windows.

Apple хоч і показала зниження обсягів продажів iPad на 9%, за рахунок зростаючої популярності iPad Pro змогла не тільки підняти середню ціну реалізації, але і виручку від продажу планшетів. На падаючому ринку компанія навіть збільшила свою частку до 25,8%, але і тут структура попиту зміщується від «звичайних» iPad до iPad Pro, більш зручним для роботи.

leader-2

Друге місце займає Samsung, але динаміка попиту на планшети марки не дуже втішна – падіння на 24,5%, можливо, змусить корейського виробника задуматися про випуск планшетів зі знімним клавіатурним блоком.

Huawei, що займає четверте місце особливих успіхів на ринку трансформуючих пристроїв не домоглася. А Lenovo, що утримує третє місце, теж не втрачає позиції переважно через популярність своїх доступних класичних планшетів, а не інноваційних пристроїв дорожчого класу. Amazon за рахунок продажу дешевих компактних планшетів зберігає п’яте місце, але вражаючі показники приросту не повинні вводити вас в оману – рік тому IDC просто не враховувала у своїй статистиці шестидюймові пристрою марки.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments