Главная / Авто / Експерти назвали світового лідера з продажів авто в 2015 році

Експерти назвали світового лідера з продажів авто в 2015 році

Підходить до кінця 2015 рік і співробітники однієї з найбільших медіакорпорацій Японії «Nikkei» вирішили підвести підсумок, назвавши світового лідера з продажу авто. За словами експертів, найбільш високі результати протягом усього року показувала японська корпорація «Toyota Motor«, яка за минулі 11 місяців реалізувала на світовому ринку близько 9,2 моделей і практично зуміла повторити результат 2014-го.

Фахівці «Nikkei» підкреслили, що в порівнянні з торішніми показниками «Toyota Motor» втратили рівно 1 % від обсягу продажу, що досить непогано при обліку всіх негативних факторів, що діяли на автомобільний ринок протягом усього року. Японської компанії в четвертий раз поспіль вдалося завоювати в цьому рейтингу перше місце, залишивши позаду всіх конкурентів далеко позаду.

З відносно невеликим відривом за «Toyota» слід німецький автомобільний гігант «Volkswagen», який продав за підсумками 11 місяців 9,09 мільйона машин. Експерти припустили, що компанії вдалося б значно збільшити в цьому році обсяги продажів, однак завадив так званий «дизельний скандал».

 
comments powered by HyperComments