Головна / Авто / Toyota випустить безпілотний автомобіль в 2020 році

Toyota випустить безпілотний автомобіль в 2020 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Японський автогігант анонсував випуск машин без водіїв до літньої Олімпіади 2020 року.

Автоконцерн Toyota Motor випустить самокерований автомобіль, для якого не потрібен водій, у 2020 році. Як заявив на офіційній презентації проекту безпілотного транспорту керівник департаменту по технологіям безпеки Toyota Motor Йошида Морітака, «ми розраховуємо встигнути до відкриття Олімпіади удосконалити технології і випустити автомобіль на ринок».

За словами Морітакі, мова йде про випуск автомобіля на основі моделі Lexus GS. Машина буде оснащена всіма сучасними опціями і датчикам і зможе самостійно оцінювати розташування інших транспортних засобів, розпізнавати розмітку і сигнали світлофора, прогнозувати дорожню обстановку.

Зараз самокерований автомобіль від Toyota був протестований на восьми-кілометровій ділянці швидкісної автодороги. Він здатний без участі водія коригувати швидкість, здійснювати поворот, обганяти і перебудовуватися в інший ряд. Автомобіль оснащений системою штучного інтелекту, що дозволяє швидко обробляти дані на дорозі в режимі реального часу і враховувати їх при русі. Також салон укомплектований високоточними навігаційними приладами і радаром.

Читайте також: 

Заява топ-менеджера Toyota Motor підтверджує, що в наступне десятиліття нас чекає бум безпілотників на дорогах. Крім успішного досвіду Google про власні розробки в цьому напрямку заявили в концерні Nissan і IT-корпорація Apple.

Варто відзначити, що в 2016 році влада Японії планує проведення тестових випробувань безпілотних таксі на дорогах загального користування. Тестування буде проводитися неподалік від Токіо в місті Фудзісава, де в 2014 році відкрилося «розумне місто» площею 19 га з населенням в 1 тисячу сімей. Концепція «розумного міста» передбачає використання екологічних і енергозберігаючих технологій. Таксі будуть перевозити 50 реальних пасажирів – місцевих жителів. В якості бази були обрані мінівени Toyota Estima. Для дотримання поточного законодавства і безпеки пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху, на водійському сидінні буде перебувати другий пілот, який зможе оперативно перехопити управління в разі непередбачених обставин.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments