Главная / Авто / Toyota випустить безпілотний автомобіль в 2020 році

Toyota випустить безпілотний автомобіль в 2020 році

Японський автогігант анонсував випуск машин без водіїв до літньої Олімпіади 2020 року.

Автоконцерн Toyota Motor випустить самокерований автомобіль, для якого не потрібен водій, у 2020 році. Як заявив на офіційній презентації проекту безпілотного транспорту керівник департаменту по технологіям безпеки Toyota Motor Йошида Морітака, «ми розраховуємо встигнути до відкриття Олімпіади удосконалити технології і випустити автомобіль на ринок».

За словами Морітакі, мова йде про випуск автомобіля на основі моделі Lexus GS. Машина буде оснащена всіма сучасними опціями і датчикам і зможе самостійно оцінювати розташування інших транспортних засобів, розпізнавати розмітку і сигнали світлофора, прогнозувати дорожню обстановку.

Зараз самокерований автомобіль від Toyota був протестований на восьми-кілометровій ділянці швидкісної автодороги. Він здатний без участі водія коригувати швидкість, здійснювати поворот, обганяти і перебудовуватися в інший ряд. Автомобіль оснащений системою штучного інтелекту, що дозволяє швидко обробляти дані на дорозі в режимі реального часу і враховувати їх при русі. Також салон укомплектований високоточними навігаційними приладами і радаром.

Читайте також: 

Заява топ-менеджера Toyota Motor підтверджує, що в наступне десятиліття нас чекає бум безпілотників на дорогах. Крім успішного досвіду Google про власні розробки в цьому напрямку заявили в концерні Nissan і IT-корпорація Apple.

Варто відзначити, що в 2016 році влада Японії планує проведення тестових випробувань безпілотних таксі на дорогах загального користування. Тестування буде проводитися неподалік від Токіо в місті Фудзісава, де в 2014 році відкрилося «розумне місто» площею 19 га з населенням в 1 тисячу сімей. Концепція «розумного міста» передбачає використання екологічних і енергозберігаючих технологій. Таксі будуть перевозити 50 реальних пасажирів – місцевих жителів. В якості бази були обрані мінівени Toyota Estima. Для дотримання поточного законодавства і безпеки пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху, на водійському сидінні буде перебувати другий пілот, який зможе оперативно перехопити управління в разі непередбачених обставин.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments