Головна / Поради / Як вибрати ваги кухонні

Як вибрати ваги кухонні

 

Кухонні ваги – це предмет побутової техніки для кухні, який дуже полегшує життя господині. Під час приготування складних кулінарних страв цей предмет дуже потрібний. Але які ж кухонні ваги кращі? Існує цілий ряд параметрів, за якими слід вибирати електронного помічника. Їх ви дізнаєтеся у статті.

30-06-15-foto-600x430-1

 

1) Кухонні ваги бувають механічні і електронні. Останні користуються більшою популярністю у сучасних господинь, оскільки вважається, що вони точніші. Крім цього, різні виробники додають до цих кухарських ґаджетів додаткові опції, які, звичайно, позначаються на ціні товару.

2) Сперечатися про те, які ваги для кухні краще — механічні або електронні, можна нескінченно. Вибір цього побутового приладу робиться з урахуванням мети покупки і сімейного бюджету. Кухонні електронні ваги бувають з чашею або з платформою. У кожної з них є свої переваги.

3) Ваги з чашею дозволяють зважувати рідини і сипучі речовини. Для власної зручності вибирайте моделі зі знімною чашею, щоб зручно було її мити їх у разі забруднення, що при готуванні — не рідкість. Об’єм чаші дозволяє вміщати від одного до трьох літрів – все залежить від виду техніки.

4) Ваги кухонні, мають платформу, дуже зручні при зважуванні продуктів великого об’єму або ж цільних шматочків. При бажанні зважити сипкі чи рідкі продукти ви можете скористатися будь-якою тарілкою або чашкою, можна застосовувати функцію обнуління тари. Ця можливість завжди присутня в програмі електронних ваг. Таким чином ви можете отримати найточніший результат, просто поставивши порожню посуд на платформу перед зважуванням продукту. Після цього вага страви просто скидають.

5) Похибка зважування електронними вагами з чашею або платформою становить від 1 до 10 грамів. Надточні ваги для зважування мінімальних обсягів продукту існують у багатьох виробників. Випускають ці моделі у вигляді ложок. Дуже зручно відміряти спеції і приправи до страв з точністю до 1 грама.

6) У деяких моделей кухонних електронних ваг є функція послідовного зважування, що дозволяє поступово додавати інгредієнти і зважувати їх по черзі в одній чаші. Тут ви можете діяти, як у випадку з обнуленням ваги чаші, скидаючи результат після кожного зважування.

7) Бувають електронні ваги для продуктів з функцією підрахунку калорій і з вбудованим комп’ютерним помічником щодо дотримання дієти. Такий ґаджет самостійно підраховує кількість білків, жирів і вуглеводів, а також калорійність окремих продуктів з урахуванням їх кількості.

8) При покупці ваг зверніть увагу на систему живлення: від батарей або від мережі. В даному випадку механічні ваги мають незаперечну перевагу, оскільки їх не потрібно заряджати або перепрограмувати. При виборі будь-яких ваг кухонних дивіться на їх стійкість і матеріал, з якого зроблена підставка. Чотири точки опори дозволять забезпечити найкращу стійкість. А прогумовані ніжки убезпечать меблі від подряпин і інших пошкоджень.

9) Що стосується дизайну електронних ваг, то тут поради зайві. Вибирайте прилад під колір іншої побутової техніки на кухні або ж зробіть акцент на те, як впишеться цей предмет в загальний дизайн інтер’єру.

При виборі ваг враховуйте, що звичайні механічні моделі можуть мати електронний дисплей. Ці варіанти не дозволять вам користуватися всіма перевагами ваг з програмним забезпеченням.

Натхнення: sovetclub.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments