Поради

Як підключити газову варильну панель

Газова варильна панель здається досить простим приладом, підключення якого не повинно скласти величезної намаги. Насправді самостійна установка вимагає певних умінь і знань нормативних документів. Адже всі газові прилади повинні встановлюватися за певними правилами для забезпечення безпеки. У цій статті ми розповімо, як підключити газову варильну панель.

30-06-15-foto-600x360-1

1) Інструменти і матеріали:

  • лобзик або циркулярна пила;
  • спеціальний ущільнювач (фум-стрічка);
  • розвідні ключі;
  • мильний розчин.

2) Визначіться з місцем установки. В ідеалі поверхня повинна підключатися поблизу від газової магістралі. Але якщо ви хочете здійснити перепланування, то скористайтеся спеціальним металевим гофрованим шлангом. У стільниці за допомогою лобзика або циркулярної плити зробіть отвір, який має збігатися з розмірами варильної поверхні. Витріть всю пил і тирсу. Зріз можна обробити герметиком, це буде перешкоджати проникненню вологи між шарами стільниці.

3) Наклейте по периметру поглиблення спеціальну поролонову стрічку, вона продається в комплекті з апаратом. Якщо ви її втратили, то придбати такий ущільнювач можна у магазині, який займається продажем газового обладнання та котлів. Зверху на стрічку встановіть варильну панель, вона повинна повністю стикатися з стрічкою.

4) Тепер один край гнучкого шланга підключіть до магістралі або газового балону, а другий — на вхідний отвір панелі. Воно розташовується знизу приладу, тому доведеться відкрити дверцята і зняти полиці з відповідного шафи. Пригвинтіть шланг, використовуючи фум-стрічку. Тепер поверніть важіль подачі газу під включене положення. Не підпалюйте конфорки. Намильте місця, які кріпилися до панелі і магістралі. Якщо немає бульбашок, то ви все правильно зробили.

5) Що робити, якщо з’являється піна? У такому разі ще раз розвідним ключем прокрутіть гайку у тому місці, де відбувається витік газу. Продовжуйте крутити до тих пір, поки не перестануть утворюватися нові бульбашки. Намагайтеся не затискати до упору, особливо це важливо у випадку застосування паранітових прокладок. Їх можна використовувати замість фум-стрічку.

6) Після того як ви переконалися у відсутності підтікання, можна підключати панель до системи електропостачання у разі якщо передбачений автопідпал. Для цього неподалік від апарату встановіть розетку. Зверніть увагу, для установки варильної поверхні необхідно використовувати товсту стільницю, завтовшки більше 38 мм. При установці на більш тонку поверхню можуть виникнути труднощі.

7) В комплекті до панелі йдуть два різновиди жиклерів. З більш товстим отвором для магістрального газу, а з тонким – для балонного. За замовчуванням встановлені жиклери для магістрального постачання, тому якщо ви використовуєте балони, замініть форсунки. Це можна зробити за допомогою ключів, які йдуть в комплекті до плити.

Майте на увазі, якщо на поверхні є електропідпал, для підведення газу не рекомендується використовувати шланг в металевій оплітці. У разі короткого замикання може статися займання газу.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button