Главная / Поради / Меблі для магазину та їх роль у збуті продукції!

Меблі для магазину та їх роль у збуті продукції!

 
 

Більшість звичайних людей не задумується про те, яке значення для магазину мають правильно підібрані меблі. Адже для більшості це просто елемент декору, який може приваблювати увагу, або створювати незручності при пересуванні.

Проте для власника меблі для магазину — це інструмент маркетингу, за допомогою якого він може отримати важливу конкурентну перевагу та підвищити збут своєї продукції. Найчастіше у магазинах використовують такі елементи внутрішнього інтер’єру, як стелажі та прилавки. Завдяки ним можна раціонально розмістити продукцію і зробити пересування покупців по приміщенню максимально комфортним. Мало того, існує цілий ряд параметрів, котрим повинне відповідати якісне торгове обладнання:

  • •стійкість до пошкоджень та миючих засобів;
  • •можливість переносити широкий діапазон температур;
  • •матеріали конструкції повинні бути безпечними для здоров’я людей.

Досить часто в магазинах використовують збірні конструкції. Вони дозволяють добитися гарної ергономіки навіть у малому приміщенні. Найбільшою популярністю користуються прилавки у формі кутів. При чому вони можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми.

Досить часто кутові прилавки складаються з трьох елементів. При чому вони відрізняються один від одного за формою та розмірами. Зазвичай посередині стоїть конструкція висотою трохи вище стола та з мініатюрною вітриною посередині. З двох боків монтуються прилавки побільше. Подібне розміщення приваблює увагу покупців, мало того, розраховуючись біля каси людина може побачити товар, який її зацікавить, що спонукає на додаткову покупку.

Ви, мабуть, не раз звертали увагу, що на касі в будь-якому супермаркеті є відкриті стелажі з гумками, батончиками, батарейками, серветками та іншими речами, які коштують відносно недорого, проте завше можуть стати у нагоді. Головний принцип подібного маркетингового ходу в тому, що клієнт, набравши цілий пакунок товарів обов’язково додасть до нього якийсь дріб’язок.

Важливим елементом стелажів, які приваблюють увагу покупців, є вірне освітлення. Особливо це вірно для магазинів, які продають дорогі, але невеликі за розміром товари. Гарним прикладом будуть ювелірні прикраси та окуляри.

Кольору також варто приділити певну увагу. Потрібно підібрати таку палітру, яка не буде відволікати покупців від товарів і в той же час акцентуватиме їх увагу на продукції. Зараз найбільшою популярністю користуються прилавки білого кольору з червоним кромкуванням. В деяких випадках замість червоного використовують зелений чи синій колір.

В процесі вибору меблів для магазину особливе значення має яку саме продукцію ви продаєте. Якщо, це, наприклад, окуляри, то потрібні відповідні фіксатори. Дуже важливо, щоб потенційні покупці без зусиль могли зняти їх, приміряти й покласти на місце. Мало того, такий стелаж повинен бути обладнаний дзеркалом, щоб у покупця була можливість оцінити чи підходить йому товар. В дійсності положення дзеркал у такому магазині має велике значення.

Не можна не згадати й про магазини, що займаються продажем побутової техніки. В такому випадку при купівлі відповідних меблів ви повинні урахувати, чи витримають полиці вагу пральної машини, або іншого габаритного виробу.

Деякі власники магазинів йдуть на сміливі кроки, щоб привабити увагу потенційних покупців. Вони створюють цілі композиції з прилавків, які можуть складатися з п’яти та більше торгових секцій. Якщо справа йде про торгові ряди, то кількість однакових елементів може бути величезною.

Особливу увагу слід приділити прилавкам чи стелажам, на котрих буде знаходитися продовольча продукція. Справа у тому, що вони повинні відповідати цілому ряду норм, які дозволяють гарантувати якість продутів.

 
comments powered by HyperComments