Главная / Авто / Серійне виробництво електромобілів на сонячних батареях

Серійне виробництво електромобілів на сонячних батареях

Австралійська команда перегонів Clenergy Team Arrow планує запустити серійне виробництво електромобілів на сонячних батареях.

Базою для майбутнього серійного електрокара стане прототип Arrow STF, розроблений для марафону World Solar Challenge. Участь в перегонах можуть брати тільки автомобілі з двигунами на сонячних батареях, повідомляє cardesign.ru

Зовнішність прототипу чимось нагадує Lamborghini Miura і, одночасно, футуристичні транспортні засоби з кінофільмів 1980-х років: схожість з італійським суперкаром забезпечує силует і пропорції автомобіля, з кіношними машинами — закриті колісні арки і відсутність заднього скла.

Читайте також: 

Прототип Arrow STF буде приводитися в рух двома електродвигунами, що живляться від літій-іонних акумуляторів, які підзаряджаються сонячними батареями загальною площею близько 5 квадратних метрів. За розрахунками, запасу ходу автомобіля повинно вистачити більш ніж на 1 000 кілометрів, при русі з «міською швидкістю» (40-50 км/год) або 300-400 кілометрів, якщо їхати зі швидкістю близько 110 км/год.

Вартість серійного електромобіля цілком може перевищити позначку 250 000 австралійських доларів — приблизно 188 тисяч доларів США.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments