Ґаджети

Вільям Ренкін: Ґаджети приносять користь дітям

Колишній директор освітнього департаменту корпорації Apple Вільям Ренкін розповів про користь, яку можуть принести дітям сучасні технічні пристрої. Спеціаліст виступив з доповіддю на третій міжнародній конференції з інноваційним технологіям навчання #EdCrunch.

Захід зібрав більше чотирьох з половиною тисяч людей з різних держав. На конференції обговорювалася тема впливу інноваційних технологій на освітній процес, зокрема, розглядалося питання: чи зможуть нові методи замінити традиційні.

В даний час різні ґаджети стали невід’ємною частиною життя дитини, але дослідники, як правило, виступають категорично проти впровадження таких пристроїв в освітній процес. Тим не менш, Вільям Ренкін зазначає, що відмовлятися від девайсів було б нерозумно і неефективно.

Читайте також: 

Технічні пристосування можуть послужити хорошу службу дитині, якщо застосовувати їх раціонально і в навчальних цілях.

Дорослим необхідно продемонструвати дітям, що девайсами можна користуватися не тільки заради розваги. Разом з тим, вчені наполягають, що до трьох років дитині краще не давати пристрої з сенсорним екраном, в іншому випадку у неї загальмується розумовий розвиток, і вона не буде в змозі контролювати власну поведінку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button