Главная / Авто / Японія випустить на вулиці роботаксі

Японія випустить на вулиці роботаксі

Японія вже дала світові серед інших високотехнологічних досягнень, готель з співробітниками-роботами і людиноподібного робота-вантажника. Тепер же повідомляється, що вже в наступному році в країні запустять службу роботаксі.

05-10-15-foto-600x375-1

Сама по собі ідея не нова — над перетворенням автономних автомобілів в таксистів вже не перший рік працюють в Google. Однак японці збираються почати тестування таксі без водіїв, що возять престарілих громадян префектури Канагава в магазин за продуктами, вже в найближчий час — в майбутньому році.

У проекті беруть участь уряд країни, влада префектури Канагава (знаходиться на південь від Токіо) і власне компанія, що розробила технології для машин-роботів — Robot Taxi Inc. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Для початку машини будуть пересуватися по заданому маршруту довжиною близько 3 кілометрів, частина якого проходить центральними міськими вулицями. Поки проект не вийде з експериментальної стадії в автомобілях на всяк випадок (і, мабуть, щоб пасажири не надто нервували) будуть знаходитися інженери Robot Taxi.

Компанія, створена інтернет-фірмою DeNA Co. і розробником технологій для автономних машин ZMP Inc. планує запустити сервіс в комерційну експлуатацію до 2020-го року. Роботаксі збираються пропонувати, в тому числі, гостям з-за кордону, в тих районах, де недостатньо розвинений громадський транспорт.

 

 
comments powered by HyperComments