Главная / Авто / Знаменитий Hummer можуть відродити як конкурента Jeep Wrangler

Знаменитий Hummer можуть відродити як конкурента Jeep Wrangler

Концерн General Motors почав перейматися популярністю легендарного позашляховика Jeep Wrangler, який зараз випускає альянс Fiat-Chrysler. Гіпотетичний конкурент класичного борця з бездоріжжям може з’явитися під американським брендом GMC, але при цьому стане ідеологічним спадкоємцем Hummer.

1-29-01-2015-600-450

Компанія GMC відома в США як виробник позашляховиків і пікапів, але, на думку керівництва концерну General Motors, бренду не вистачає яскравих моделей, які могли б грати іміджеву роль. За відомостями видання Wall Street Journal, керівництво GMС вже обговорює з дилерами можливість появи позашляховика, який претендує на те, щоб стати культовим.

Читайте також: Маленький кросовер Skoda представлять в 2017 році

Гіпотетичну новинку позиціонують, як безпосереднього конкурента Jeep Wrangler. У той же час, за словами джерел видання, при її розробці планується використовувати стилістичні та технічні рішення, запозичені у ліквідованого нині бренду Hummer. Проте, судячи з усього, про пряме відродження бренду мови не йде — потенційний конкурент «Ренглер» вийде на ринок під лейблом GMC.

Втім, як стверджує видання, на даний момент процес розробки знаходиться «на ранніх стадіях планування», і не виключено, що ці плани так і не будуть реалізовані. Представники GM від коментарів поки вважали за краще утриматися.

Натхненн: auto.vesti.ru

 
comments powered by HyperComments