Поради

Англійська для дітей у Києві за методикою Хелен Дорон

Уроки англійської мови для дітей до 3 років у Києві проходять у розважально-ігровій формі. Перед педагогами стоїть непросте завдання – викликати довіру у малюків. На самому початку батьки можуть бути присутніми на заняттях.

Курси англійської мови для дітей

Спільно відвідувати курси англійської у м. Київ у центрі Хелен Дорон з батьками прискорює процес адаптації. Це дозволяє дитині розслабитися й відчувати себе у безпеці у новому місці, пробуджує інтерес до вивчення іноземної. Тривалість одного заняття 25-30 хвилин.

Викладач стежить за постійною зміною діяльності. На виконання кожного завдання надається близько п’яти хвилин. Діти виконують творчі завдання з англійської мови, в інший час малюки граються, вивчають короткі вірші, дивляться навчальні мультфільми.

Англійська для маленьких дітей у Києві

Вивчення англійської для дітей у Києві здійснюється за авторською методикою Helen Doron English. Перші кроки до систематичного навчання допомагають малюкові надалі оволодіти англійською без акценту й граматичних помилок, як другою рідною мовою.

На заняттях педагог спілкується зі своїми підопічними виключно англійською. Тематики уроків безпосередньо стосуються щоденного вжитку й дозвілля малечі. Для вивчення нових слів викладач використовує всі доступні канали подачі інформації. Для ідентифікації понять застосовуються міміка, жести, предмети, картинки. Дитина вчиться сприймати мову наставника на інтуїтивному рівні.

Helen Doron English – унікальність методики

Деякі батьки вважають, що раннє вивчення іноземної мови негативно позначається на артикуляції, але це не так. На уроках англійської у Києві у дітей розвиваються навички правильної вимови, що допомагає поліпшити вимовляння рідних та іноземних слів, збагачує словниковий запас.

Курс англійської мови для дітей заснований на повному зануренні дитини в атмосферу штучно створеного білінгвізму. Для маленьких учнів всі слова звучать однаково незнайомо, тому для них не існує поняття мовний бар’єр. Вони сприймають нові словоформи як альтернативні назви знайомих предметів і вільно спілкуються зі співрозмовником тією мовою, яку він використовує.

Навчання у центрі Хелен Дорон сприятливо впливає на загальний розвиток малюків. Адже під час уроків англійської мови у Києві діти спілкуються, малюють, займаються ліпленням, танцюють, співають пісеньки – одним словом, активно й з користю пізнають навколишній світ!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button