Людина

37% жінок відчувають оргазм уві сні

Нове дослідження американських учених з Інституту імені Кінсі з вивчення сексу, гендеру та репродукції показало, що 37% жінок регулярно відчувають оргазм уві сні, починаючи з підліткового віку і до 50 років.

372ee98d4a8802fcde3516f982a9fbff

У доповіді зібрані дані, засновані на інтерв’юванні 11000 осіб про їх сексуальність, сексуальне життя і оргазми. Було встановлено, що 70% жінок відчувають сексуальні фантазії у сні протягом всього свого життя в порівнянні з 100% чоловіків. Варто відзначити, що з нічними полюціями під час сновидінь стикалися 83% опитаних чоловіків. При цьому було встановлено, що 5% жінок випробували свій перший оргазм уві сні вночі, в той час як більш 13% чоловіків заявили, що їхнє перше виверження сталося під час сну.

Що стосується оргазмів з партнером, то під час занять сексом з чоловіками відчувають лише 50% жінок, і кожна 10-я представниця прекрасної статі зізналася, що відчуває труднощі з досягненням кульмінації в спальні. Фахівці вважають, що ці невдачі пов’язані з цілим рядом факторів, і з причини психологічної природи жіночих оргазмів однієї фізичної стимуляції для їх досягнення недостатньо. Часто до цих факторів належать неуважність і егоїстичність партнера, відсутність інформації про те, як досягти кульмінації, і стурбованість своїм зовнішнім виглядом. Як правило, по мірі дорослішання жінкам стає простіше відчувати оргазми завдяки досвіду і наявності постійного партнера.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button