Наука

4 космічних розробки NASA спростили життя звичайним жителям Землі

Це може здатися дивним, але майже в кожному будинку знаходиться одна з чотирьох розробок NASA, яка планувалася для спрощення життя астронавтів в умовах космічного простору.

З розробок Національного управління космічними польотами, запланованих спростити життя астронавтів у космічному вакуумі майже в кожному будинку знаходитися, наприклад, очисник повітря від Active Pure, завдяки якому під час витоку газу в Лос-Анджелесі три роки тому сотні американців врятувалися від неминучої задухи. Ще одним винаходом NASA є «міні-холодильник», наявний практично у всіх любителів вилазок на природу.

Не залишилося осторонь і програмне забезпечення, розроблене космічним агентством. Так, аналізатором погодних умов досі активно використовують в авіакомпанії Boeing. Примітно, що саме ця програма допомагає NASA прогнозувати погоду на деяких космічних тілах Сонячної системи, зокрема на Марсі, Венері і на супутнику Сатурна Титані. Не упустив можливості використовувати космічні технології і Microsoft, в таблицях Excel якого закладена програма NASA, за допомогою якої в агентстві розраховують вартість космічних місій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button