Наука

Експерти склали список шкідливих для організму «здорових продуктів»

Маркетологи вже давно використовують питання «корисності» для підвищення продажів тих або інших товарів. Експерти склали список шкідливих для організму «здорових продуктів», про властивості яких більшість людей просто не знає.

Фахівці відзначають, що людині потрібно бути більш уважною при виборі їжі, інакше вона може серйозно нашкодити собі. В першу чергу експерти виділили продукти без глютену. Деякі люди мають непереносність даної речовини, тому подібна їжа дозволяє їм приготувати улюблену страву без ризику для організму. Для решти продукти без глютену навпаки не корисні, оскільки вони містять в собі багато цукру.

Наступний шкідливий для організму «здоровий продукт» – це рисові коржі. При травленні вони швидко перетворюються в цукор, що призводить до накопичення зайвої ваги. Експерти радять людям бути уважними стосовно мигдалю. Даний горіх вкрай корисний, але містить в собі багато калорій, його потрібно вживати в малих обсягах.

Фруктові йогурти – це наступний шкідливий для організму «здоровий продукт», в одній його пляшці може міститися до 8 ложок цукру. Експерти не забули і про попкорн. Він багатий вуглеводами і призводить до різкого підвищення цукру в крові.

Все більшу популярність набирають зернові батончики, але вони також шкідливі для організму. У них міститься багато цукру, ароматизаторів, підсолоджувачів та олії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button