Поради

5 Причин, Чому З Вашого Холодильника LG Тече Вода

Холодильники LG є популярним вибором для багатьох домовласників. Вони мають елегантний дизайн і багато функцій, які роблять їх чудовим вибором для вашої домашньої кухні. Однак, як і всі прилади, вони іноді можуть виходити з ладу. Однією з поширених проблем, з якими стикаються власники холодильників LG, є витік води з холодильника. Якщо таке сталося з вами, не панікуйте! Майстер по холодильниках розповість п’ять причин, чому з холодильника LG тече вода, і що з цим робити.

Якщо ви помітили витік води з холодильника LG, це може завдати різної шкоди вашому дому, тому важливо негайно подбати про проблему.

1. Джерела Водопроводу

Однією з поширених причин витоку води з холодильника LG є ослаблена або пошкоджена водопровідна лінія. Водопровід – це шланг, який проходить від вашого холодильника до водопроводу. Якщо цей шланг ослаб, це може призвести до витоку води. Щоб усунути цю проблему, просто затягніть з’єднання або замініть пошкоджений шланг. Він також може замерзнути, що також може призвести до витоку. Якщо він замерз, вам може знадобитися тільки гаряче повітря з фена, щоб це виправити.

2. Протікає Дренаж Розморожування

Засмічений дренаж розморожування — ще одна типова причина негерметичності холодильника LG. Коли холодильник переходить у режим розморожування, дренаж розморожування відкривається і дозволяє воді витікати. Якщо цей дренаж засмічений, вода може накопичуватися та витікати з холодильника. Просто розблокуйте дренаж і перевірте, чи його щось не заблокувало.

3. Витік Із Льодогенератора

Ще однією причиною течі води з холодильника LG є льодогенератор. Льодогенератор розташований у морозильній камері та виробляє лід для вашого холодильника. Якщо льодогенератор пошкодиться, це може призвести до витоку води. Щоб перевірити, чи це ваша проблема, просто вимкніть льодогенератор і подивіться, чи припинився витік. Якщо так, вам, ймовірно, доведеться замінити льодогенератор.

4 Джерела фільтрів для води

Іншим поширеним джерелом витоку води є водяний фільтр. Фільтр для води розташований у задній частині холодильника та фільтрує воду для вашого холодильника. Якщо цей фільтр ослаблений або пошкоджений, це може призвести до витоку води.

Щоб розв’язувати цю проблему: спершу переконайтеся, що фільтр не ослаблений. Якщо так, то затягніть його та подивіться, чи це усуває витік. Якщо фільтр пошкоджений або забитий, його необхідно замінити. Обов’язково придбайте запасний фільтр OEM (виробника оригінального обладнання), щоб переконатися, що він правильно підходить і не протікає. Не купуйте фільтр сторонніх виробників, оскільки вони часто мають проблеми.

5. Негерметичний Зливний Піддон

Остаточним джерелом витоку є зливний піддон. Зливна місткість розташована під холодильником і збирає воду, що витікає.

Якщо ця каструля буде пошкоджена, це може призвести до витоку води. Щоб усунути цю проблему, потрібно замінити зливний піддон.

Якщо зливний піддон заповнюється, це також може спричинити витік води. Щоб розв’язувати цю проблему, просто спорожніть дренажний піддон і переконайтеся, що він не засмічений.

Сподіваємось, одна з цих п’яти причин вирішила, чому з вашого холодильника LG тече вода, але якщо ні, можливо, у вас серйозніша проблема, і вам доведеться викликати майстра. Тим часом спробуйте зібрати воду рушниками, щоб запобігти подальшому пошкодженню. Якщо ви шукаєте команду з ремонту холодильників, якій можна довіряти, ремонт Lake Appliance – лише один дзвінок! Поки ви тут, перегляньте інші наші блоги про холодильники, наприклад наші поради щодо того, чому ваш холодильник заморожує їжу та чому ваш холодильник шумить.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button