Поради

«Карпати Travel»: незабутній відпочинок у горах на будь-який смак

Кажуть, краще гір можуть бути тільки гори. Дійсно, активний відпочинок на природі подобається багатьом людям. Гори можуть бути різними. І навіть на звичних маршрутах вдасться відкрити для себе щось нове. Компанія «Карпати Travel» організовує відпочинок в Карпатах для закоханих, сімей з дітьми, компаній друзів. Інформація про тури розмішена на сайті агентства. 

Які тури Карпатами можна обрати

Українські Карпати не дарма вважають унікальним місцем, адже тут можна влаштувати відпочинок на будь-який смак. Розвинена інфраструктура та високий рівень сервісу дадуть фору закордонним готелям та відпочинковим комплексам. У горах можна активно відпочити у літній та зимовий період, оздоровитися у санаторіях, вирушити в похід та влаштуватися на ночівлю у наметах. 

Здавалося б, все так просто. Щоб поринути в атмосферний відпочинок потрібно лише купити квиток. Проте люди, які ніколи раніше не вирушали в гори, часто не знають, як правильно організувати свій вікенд. У такому випадку допоможе компанія «Карпати Travel», яка влаштовує кілька видів турів.

  • Щоденні тури. Така пропозиція сподобається тим туристам, які вже перебувають у горах, проте не знають, що саме варто подивитися. Фахівці підберуть цікавий маршрут відповідно до інтересів клієнтів. 
  • Тури вихідного дня. Це можливість активно та цікаво провести weekend, поринути в атмосферу Карпат. Та найважливіше, що насолодитися неймовірними краєвидами вдасться й ввечері. 
  • Одноденні тури розроблені для зайнятих людей, які не мають можливості відпочивати кілька днів. Проте така пропозиція дозволить насолодитися навіть одним вихідним днем. 
  • Індивідуальні тури. Спеціалісти повністю підлаштовуються під інтереси клієнта, враховують усі побажання та особливі вимоги. 

Організація корпоративного відпочинку у Карпатах

Особливим видом послуги, яку пропонують «Карпати Travel», можна назвати корпоративний відпочинок у горах. Він включає проживання в Карпатах, харчування, веселе дозвілля. Власники та директори компаній часто влаштовують для працівників спільний відпочинок. Ідея запозичена з-за кордону, проте міцно прижилася в Україні. 

Корпоративний відпочинок має на меті згуртувати співробітників, щоб вони стали справжньою сім’єю. Неформальна обстановка та перебування у новому місці дозволяє розкрити якості персоналу по-новому. Перебування у горах добре впливає на самопочуття людини. Чисте повітря, відсутність шумних міст та стресових ситуацій дозволяє по-справжньому розслабитися. Деякі організації поєднують роботу та відпочинок у горах. Наприклад, спочатку відбувається конференція, а згодом кожен може насолодитися гірськими краєвидами. 

Найпопулярніші екскурсії в Карпатах, які сподобаються кожному 

Карпати надзвичайно різноманітні. Тут можуть відпочити люди з різними смаками. Любителі екстремальних підйомів та вишуканих готелів з басейнами будуть однаково задоволеними. Проте є у горах місця, в яких повинен побувати кожен українець. «Карпати Travel» організовує екскурсії в Карпатами, завдяки яким вдасться побувати у найвідоміших туристичних місцях. 

Охочі матимуть можливість відвідати Синевир (найвище гірське озеро України), зійти на Говерлу, послухати водоспад Шипіт, піднятися на замок Паланок. Екскурсії будуть складені з урахуванням інтересів усіх учасників групи. Агенція «Карпати Travel» організовує більш ніж 120 маршрутів горами. В команді працюють досвідчені екскурсоводи, які супроводжуватимуть групу туристів. 

Можливо зупинитися у різних готелях, включно з тими, що мають статус VIP. Забронювати тур можна на сайті, заповнивши коротку форму. Щоб дізнаватися про новини та знижки на подорожі, варто підписатися на розсилку новин від компанії. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments