Фото

5 унікальних пішохідних мостів, по яких захочеться гуляти знову і знову

Інженерна та архітектурна думка не знає кордонів. І дуже здорово, що сучасні дизайнери поширюють свої ідеї не тільки на спорудження грандіозних і неординарних будівель, але і на будівництво унікальних мостів.

(Всього 10 фото)

Джерело: novate.ru

«Драконівський» міст Dragon King Kong Bridge

1. Dragon King Kong Bridge — пішохідний міст у китайському місті Чанша.

Пішохідний міст Dragon King Kong Bridge знаходиться в китайському місті Чанша (Changsha). Вигини мосту дуже схожі на стрічки Мебіуса — символ об’єднаних просторів, що має для китайців філософське значення. Довжина Dragon King Kong Bridge становить 185 метрів, а висота — 22 метри.

2. Дизайн мосту виконаний у вигляді стрічок Мебіуса.

Закручений міст

3. Rolling Bridge — міст-трансформер.

Дивовижну конструкцію являє собою міст Rolling Bridge в Лондоні. Це справжній трансформер. Як тільки судам потрібно пройти по Гранд каналу-Юніон, одна сторона мосту піднімається і в буквальному сенсі згортається в коло.

4. Rolling Bridge — закручуваний міст.

Moses Bridge — міст, що розсікає воду

5. Moses Bridge — міст, побудований нижче рівня води.

Всі звикли, що мости будуються над об’єктами або водою. Проте голландські архітектори хотіли зробити щось своє і створили міст нижче рівня водойми. Назва «Міст Мойсея» (Moses Bridge) як не можна краще підходить для невеликого дерев’яного проходу. Адже за біблійним сюжетом пророк змусив розступитися водам Червоного моря. Для довговічності конструкції була використана оброблена особливим чином деревина, яка не згниє 50 років.

6. «Міст Мойсея» — оригінальний міст в Голландії.

Helix — 280-метровий пішохідний міст

7. Спіралевидний «Міст ДНК».

В самому центрі Сінгапуру знаходиться 280-метровий пішохідний міст Helix. Він сполучає між собою найбільші райони міста Marina Bay і Marina Center. На створення цієї неординарної спіралевидної структури архітекторів надихнула форма людської ДНК. Уздовж моста є чотири оглядові майданчики, з яких мешканці та гості міста милуються видатними пам’ятками сучасної архітектури.

8. Helix — пішохідний міст у Сінгапурі.

Sky Bridge — вигнутий міст

9. Sky Bridge Langwaki — пішохідний міст у Малайзії.

Любителі полоскотати собі нерви повинні відправитися на прогулянку саме туди — на міст Лангвакі (Sky Bridge Langwaki) в Малайзії. Проходячи по 125-метровій зігнутій конструкції, туристи милуються захоплюючими мальовничими пейзажами. Міст підтримує всього лише одна опора і вісім тросів.

10. Sky Bridge Langwaki — міст, який піднявся на висоту 700 метрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button