Поради

А-ГЛОБАЛ: кращі змішувачі для домашнього комфорту

Комфортні умови побуту неможливо уявити без сучасного санітарно-технічного обладнання. Тому попит на товар такої категорії завжди високий. Хоча нестачі в спеціалізованих об’єктах торгівлі сьогодні не спостерігається, багато українців вважають, що сантехніка для дому А-ГЛОБАЛ оптимально підходить за ціною і якістю. В інтернет-магазині цієї компанії можна придбати все – від душових кабінок і унітазів до змішувачів. Саме останній категорії сантехніки хочеться приділити окрему увагу.

Навіщо встановлювати змішувач

Головне призначення такого роду пристрої – змішувати потоки холодної та гарячої води до потрібної температури. Без цього приладу неможливо обійтися ні на кухні, ні у ванній кімнаті. Щоб прийняти душ, теж необхідно за допомогою змішувачі підібрати комфортну для тіла температуру. Але прилад буде безвідмовно функціонувати лише в тому випадку, якщо він правильно обраний.

Фірмовий магазин aglobal.in.ua в широкому асортименті пропонує змішувачі від кращих європейських виробників. Тут можна підібрати пристрій різних модифікацій за прийнятною вартістю. Але, щоб покупка корисного пристрою не обернулася розчаруванням, необхідно мати уявлення про види такої сантехніки.

Види змішувачів

Прилади даної групи відрізняються за технічними характеристиками й призначенням. Зупинимося на найбільш затребуваних сьогодні видах змішувачів:

Змішувачі для кухні

Для миття в кухонному приміщенні слід вибирати пристрій, який забезпечить комфортні умови для миття посуду і обробки продуктів. Також потрібно враховувати постійну потребу наповнювати водою чайник або інші ємності. Тому, вибираючи змішувачі в А-ГЛОБАЛ, де широкий вибір приладів даної категорії, першорядне значення слід приділити формі виливу. Максимально зручний в експлуатації прилад, оснащений поворотним виливом, хоча модель з висувною конструкцією теж досить практична. Вона дозволяє мити посуд і фрукти з овочами за межами чаші мийки.

• Змішувачі для умивальника

Для повсякденної гігієнічної процедури не потрібно великої вилив. Тому в магазині А-ГЛОБАЛ для таких цілей можна придбати пристрій для умивальника стандартних параметрів. Сьогодні великою популярністю користуються пристрої, які монтуються безпосередньо до раковини. Вибираючи прилад, треба обов’язково враховувати габарити раковини, оскільки в дрібній або вузькій чаші вода розбризкуватиметься по сторонам. В ідеалі труба виливу повинна бути розташована над зливом. Цій вимозі змішувачі TOPAZ відповідає оптимально. Тому саме ця модель сьогодні користується підвищеним попитом.

• Змішувач для ванної кімнати

Якщо передбачається експлуатувати пристрій не тільки для наповнення ванни, але також для душа, тоді краще купити модель, що має злив і додатковий вивід для шланга. Зазвичай пристрій монтується на стіні, а під час роботи вода подається на лійку душу за допомогою перемикача.

Якщо є необхідність забезпечити надходження води в раковину, що знаходиться поруч з ванною, тоді краще купити модель з довгим виливом.

Для ванної можна купити змішувач підлогового типу, якщо встановлена ??сантехніка нестандартної форми.

Любителям стильних аксесуарів слід звернути увагу на змішувач каскадного типу, який заповнить ванну за лічені хвилини. Правда, така модель не така якісна, як змішувачі TOPAZ, виконані з латуні. Вона менш практична в експлуатації. Зате рукотворний «водоспад» виглядає оригінально і викликає захоплення навіть у дорослих, не кажучи про дітей, які не дуже люблять приймати ванну. Каскадні змішувачі можна прикрасити підсвічуванням, якщо захочеться створити у ванній екзотичну обстановку.

При виборі санітарно-технічного обладнання також треба звертати увагу на матеріал виготовлення пристрою і механізм регулювання потоку води. Фірмовий магазин А-Глобал пропонує не тільки широкий асортимент товарів, але гарантує швидку доставку в будь-який куточок України.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button