Поради

«AGRAIN» – ваш надійний партнер в області агробізнесу

Найбільш ефективний спосіб запобігти ураження сільськогосподарських культур – застосовувати агрохімію пестицидів. Ці сучасні препарати спрямовані проти дії негативних факторів та стимулюють захисні функції в організмі рослин. Придбати засоби захисту рослин в України можна в компанії «AGRAIN», яка продає продукцію власного бренду. Інноваційні продукти з подвійною дією чудово зарекомендували себе на практиці. Вони були протестовані на демонстраційних ділянках та довели свою результативність.

На полях, де використовуються пестициди ТМ DIYA PROECT, а також мікродобрива ТМ DIYA MICRO посіви мають значно кращий стан, ніж там де їх не застосовують. І це не дивно, бо виробник має наступні переваги:

  1. На заводі функціонує найкраще технологічне обладнання.
  2. У основі виробництва лежать формуляції нового покоління.
  3. Фахівці ретельно стежать за якістю агрохімії.
  4. Спеціалісти постійно вивчають світовий досвід, щоб удосконалювати свої розробки.
  5. Компанія має особисту лабораторію на підприємстві.

Все це дозволяє випускати бездоганні вироби, які надійно захищають сільськогосподарські культури від хвороб, грибків, бур’янів та шкідників. Окрім того, на сайті компанії можна знайти відібране насіння. Тут ви можете обрати посівний матеріал рапсу, пшениці та сої. Сорти світових селекцій були доведені до посівних кондицій завдяки сучасній технології «MULTI CARE». Таким чином аграрії отримують все необхідне для того, щоб отримувати рекордні показники врожайності.

Розробка технології вирощування з агрономічним супроводом

Співпраця з компанією має чимало позитивних сторін. Багато фермерів, закуповуючи агрохімію та насіння з асортименту, переконалися, що тут створено максимально приємні умови для партнерства. Так, наприклад, постачальник оперативна доставляє замовлення по всій Україні, бо має склади в різних регіонах. Продаючи пестициди, фахівці також інформують аграріїв щодо використання виробів, адже саме від цього залежить результат їх застосування.

Ще одним бонусом для тих, хто вирішить звернутися до компанії, є можливість укладання угоди, вигідною для всіх її учасників. Цей проект створений для тих, хто хоче отримувати допомогу фахівців протягом всього періоду вирощування. Професіонали із багаторічним досвідом допоможуть господарникам розробити та впровадити сучасні технології у рослинництві, щоб досягти максимальної врожайності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments