Поради

Як вибрати подарунок? Топ 6 кращих порад!

Отримувати подарунки люблять всі, а вибирати в магазині і дарувати їх – не так просто. Завжди присутній страх, що дана річ не сподобається і не підійде. Тому люди вважають за краще радувати іменинника конвертом з грошима. Це зручно, але не так приємно. Адже людина завжди чекає якогось несподіваного сюрпризу від своїх гостей. Не завжди дорогий подарунок викликає бурю емоцій. Іноді маленька, але дуже важлива і бажана річ може підняти настрій. До речі, згідно зі статистикою, хлопцям підібрати презент складніше, тому дівчатам корисно буде почитати ось ці – це полегшить задачу, якщо хочеться приємно здивувати свого друга.

Цікавий експеримент

Одна група вчених вирішила провести на цю тему певне дослідження. Для цього вони обрали 122 особи і відправили їм музичні подарунки в iTunes. Для цього були залучені друзі цих людей. Експеримент показав, що пісні, які були відправлені до смаку дарувальника, набагато більше сподобалися отримувачам. А варіанти, вибрані спеціально для господаря сторінки, не викликали особливого захоплення.

З даного експерименту можна зробити висновок, що при виборі подарунків можна спиратися на свою інтуїцію.

6 ідей для ідеального подарунка

1. Історичний подарунок
Завжди приємно щось згадати. З особливою теплотою і ніжністю люди повертаються в пам’яті у своє дитинство. Якщо знайомство з іменинником відбулося дуже давно, то можна придбати предмет з того часу. Також він буде радий розповісти історії, які пов’язували всіх друзів. А альбом зі старими фотографіями освіжить ті спогади. Такий подарунок особливо сподобається дівчині. Інші можна прочитати на спеціалізованому сайті www.keep-inspired.com.

2. Подарунок ручної роботи
Найдорожчий серцю предмет – зроблений своїми руками. Він наповнений енергетикою майстра і його почуттями. Тому батьки завжди дуже раділи листівкам дітей. Нехай виходили ці подарунки злегка кострубатими, але створені вони були з душею і любов’ю. І дорослі люди теж радіють, отримавши від одного спечений пиріг, пов’язані теплі шкарпетки, намальовану картину.

Якщо з творчістю біда, то на допомогу прийдуть різні майстерні. У них професіонали виконають будь-яке замовлення в стислі терміни і високої якості.

3. Здивуй іменинника
Духи і шоколад з часом закінчуються, а емоції залишаються. Вони будуть довгий час зігрівати душу. Якщо людині подобається екстрим, то можна подарувати стрибок з парашутом або квитки на атракціони. Особливо забезпечені товариші пропонують навіть занурення під воду з акулами. Творчим особистостям підійде заняття з фотографом або в художній майстерні. А любителям природи і красивих видів пропонують подорож на повітряній кулі або верхи на коні. Креативні подарунки теж здивують і порадують іменинника: чарівні еліксири, цукерки з незвичайними смаками, оригінальні записні книжки.

4. Несподіваний подарунок
Сюрпризи люблять всі. Особливо, коли вони приємні. А подарунки без приводу – тим більше піднімуть настрій. Тому, якщо з’явилося бажання порадувати кохану людину, то варто заздалегідь продумати кожну дрібницю і спланувати все до самого фіналу.

5. Побажання
Коли людина отримує листівку з грошима, вона хоче ще почути щось приємне на свою адресу. Особливо її радують теплі слова, написані на конверті. Маленькі приємності до подарунка збільшують його цінність. Не матеріальну, а духовну. Іменинник, виявивши улюблені цукерки або жуйки, буде здивований смачному бонусу. Таким чином, дарувальник підкреслює свою любов і турботу до одного.

6. Бажана річ
У кожної людини є певні бажання. Їй давно хочеться придбати якусь річ, але вона надто дорога. Тому гроші йдуть на потреби, а не мрію. Близькі люди знають про це. Їх ідея з подарунком спрощується. Бажання порадувати свого рідного чоловічка – дорожче будь-яких грошей. Іноді родичі скидаються, щоб здивувати іменинника. Адже та річ, яку він давно хотів, особливо цінна і коштує недешево. Для нього такий подарунок стане справжнім сюрпризом. Єдине, що не можна ставити людину в незручне становище, щоб він відчував себе зобов’язаним.

Будь-який подарунок – це радість і щастя. А коли він несподіваний і бажаний – це справжнє захоплення і вибух емоцій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button