Відео

Агресивно налаштований автомобіліст був миттєво покараний

Дорожня лють деструктивна, конструктивна і небезпечна для тих, хто їй піддається. Хорошим прикладом став випадок, що стався днями в Канаді.

Молодий чоловік був заарештований після того, як став винуватцем масового ДТП за участю чотирьох транспортних засобів. Замість того, щоб дивитися на дорогу, він сипав прокляттями на адресу іншого водія. При цьому чоловіка, здається, не хвилювало, що продовжував рух на досить високій швидкості.

На відео, яке зняв пасажир водія, на якого сипалися прокльони, видно чорний Chevrolet Cruze. Порівнявшись з автомобілем, охоплений люттю молодий чоловік почав вигукувати образи, використовуючи ненормативну лексику. Але закінчити думку агресор не встиг, врізавшись в авто, що стояло в його смузі.

Удар виявився настільки сильним, що постраждали ще дві машини, що стояли перед електромобілем, в який врізався Chevrolet Cruze. На щастя, в результаті аварії ніхто серйозно не постраждав. Місцева поліція заявила, що в лікарні з легкими травмами була доставлена одна жінка.

Натхнення: www.zr.ru

Кнопка «Наверх»