Відео

В небі над США почастішала поява дивних звуків (відео)

Незрозумілі дивні звуки, громоподібні, схожі на відзвуки потужних вибухів зафіксовані в різних місцях в небі над США, Таїланду.

Колорадо : 18 січня. Жителі округу Норт-Березень, штат Колорадо, були налякані гучними звуками, схожими на вибух які долинали звідкись з неба

Арканзас : 20 січня 2018 року. Жителі масово дзвонили в службу порятунку повідомляючи про гучні вибухи в небі від яких тряслися будівлі на багато кілометрів навколо.

Пенсільванія : 21 січня 2018 року. Поліція розслідує «надзвичайно гучний вибух», який потряс будинки і налякав жителів. Звук долинав з неба.

8 лютого 2018 року. В районі На-Дану в небі пролунали звуки двох потужних вибухів від яких тряслися будинки, в стінах з’явилися тріщини і потріскали скла в будівлях.

Патнема і північні округи Вестчестера: 8 лютого 2018 року. Багато жителів Патнема і північних графств Вестчестера прокинулися від гучного звукового удару, від цього звуку тряслися будівлі, падав посуд.

Пшеничний хребет : 8 лютого 2018 року – знову таємничий вибух.

Багато людей розміщують у соціальних мережах відомості про гучні дивні звуки, які чули в місті, що межує з Водсворт на схід до Шерідана.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button