Поради

Акрил і мономер для нарощування нігтів: 3 види ліквідів: як вибрати правильно?

Для кристалізації матеріалу при моделюванні нігтів акрилом не потрібна полімеризація в UV або LED-лампах. Завдяки тому, що мономер для нарощування нігтів вступає в хімічну реакцію з акриловою пудрою, відбувається процес затвердіння. За допомогою акрилу моделюється форма нігтьової пластини, її колір і дизайн, а мономер закріплює результат. Виробники випускають ліквіди декількох видів і, щоб вибрати правильно, необхідно ознайомитися з кожним із них більш детально.

1386153511_naraschivanie-nogtey-akrilom.jpg

3 види мономеру для нарощування нігтів

Штучні нігті, в покриття яких входить ліквід, виходять не тільки міцними, але і гнучкими, вони виглядають максимально природно.

Мономери поділяють за тривалістю застигання:

  1. Ліквіди, що повільно застигають. Характеризується максимальним часом застигання. Потрібно кілька хвилин, щоб полімеризація матеріалу закінчилася. Для тих, хто тільки починає працювати з акрилом, це оптимальний варіант. Адже одразу зробити акуратний нігтик складно, тим більше, що час обмежений. Цей мономер ідеально підійде для акрилової ліплення. Можна працювати акуратно і без поспіху.

  2. Мономери із середньою швидкістю застигання. Ці ліквіди використовують як новачки акрилового нарощування, так і професіонали. Мономер із середньою швидкістю застигання зручний для акрилової ліплення. Гарантує ідеальне зчеплення з поверхнею нігтя, що допоможе уникнути відшаровування матеріалу.

  3. Мономери для нарощування нігтів, що швидко застигають. Час полімеризації у них мінімальний – необхідно лише 35 сек. Але у майстра є ще близько хвилини в запасі, щоб надати остаточну форму акрилової поверхні, що застигає. Ці ліквіди використовують досвідчені майстри. Мономер, що використовують для нарощування нігтів, характеризується відмінною адгезію. Ліквід скорочує час викладання акрилу і застигання, при цьому зберігаючи підвищену міцність і бездоганну якість покриття.

Крім основних видів, розрізняють ще пластичный мономер. Поки формується ніготь – матеріал гнучкий, а готовий за своєю структурою та пружністю нагадує натуральні нігтики. Пластичний вид мономеру для нарощування ідеально підійде клієнтам, яким подобаються довгі нігті.

типсы.jpg

На що ще потрібно звернути увагу при виборі ліквіду? На колір. При створенні мономеру в нього можуть додавати блакитний або фіолетовий пігмент. Така комбінація підкреслює білий колір вільного краю нігтя. Кольорові мономери використовуються для моделювання нігтів у стилі френч. Вони містять спеціальні барвники, що дозволяють отримати ультрабілий колір, який не жовтіє з часом. Прозорий мономер надає акрилу пластичність і міцність, зберігає його первісний колір. Ідеальний для акрилового ліплення.

Вибирайте правильно акрил і мономер для нарощування нігтів, щоб манікюр «носився» без сколів і тріщин. Якісні матеріали рівномірно лягають на нігтьову пластину, що полегшує роботу майстра і створює ідеальне покриття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button