Поради

Корпоративний банкет: ідеї для проведення свята

Великі та малі компанії прагнуть згуртувати колектив, тому часто вдаються до організації корпоративних вечірок. Великою популярністю користується вишуканий відпочинок у ресторані. На порталі kiev.wedpro.com https://kiev.wedpro.com.ua/restaurants/Korporativ-v-Kieve/ зібрані найкращі ресторани столиці, в яких вдасться організувати бенкет із різних нагод. 

Які фактори потрібно врахувати при проведенні корпоративного бенкету

Корпоративні вечірки для багатьох колективів стають очікуваним дійством. Деякі святкування люди пам’ятають роками та ставлять їх у приклад як ідеальний відпочинок. Щоб яскраво провести час, недостатньо лише зібрати гостей та зарядитися веселим настроєм. Насправді за невимушеними розвагами стоїть кропітка робота цілої команди людей. 

Якщо компанія не планує вдаватися до допомоги професіоналів в організації корпоративу, потрібно призначити одну чи кілька відповідальних осіб за хід святкування. Варто скласти бюджет. Оскільки в процесі організації майже завжди з’являються додаткові пункти витрат, слід окреслити пріоритетні графи видатків. 

Для організації корпоративного святкування знадобиться подумати над іншими факторами.

 • Обрати локацію. Більшість вишуканих вечірок влаштовують у ресторанах. Заклади мають різні зали, де поміщаються десятки гостей. Влаштувати вечірку можна і у заміських комплексах. 
 • Вибрати концепцію. Щоб усі працівники відчували себе розслаблено, потрібно врахувати інтереси та вподобання кожного. Інколи незвичні (чи навпаки надто прості) ідеї приносять найбільше схвалення. 
 • Декор. Для відпочинку в ресторані недостатньо замовити смачні та оригінальні страви. Грамотний підхід до оформлення залу може створити правильну атмосферу та підняти настрій. 
 • Звукове наповнення. Важливо підібрати музичний супровід, який відповідатиме тематиці та стилістиці свята. Не всім колегам можуть сподобатися ультрасучасні віяння у музиці. Якщо на святі буде ді-джей, він зуміє швидко вловити настрої гостей та змінити трек. 
 • Фотограф. Незважаючи на те, що у кожного сьогодні є можливість власноруч робити знімки, професійний фотограф зможе створити якісні світлини, де вловить особливі моменти свята. 

Тематика для корпоративної вечірки 

Корпоративні вечірки часто стилізують під певну тематику. Це дозволяє перейнятися особливою атмосферою свята. Задана тема повинна бути відображена у дизайні приміщення, музичному супроводі, одязі гостей. Найпопулярнішими залишаються такі ідеї для проведення корпоративних святкувань:

 • вручення «Оскара»: нагородження співробітників у певних номінаціях;
 • за мотивами фільму чи книги: гості можуть обрати ролі головних героїв;
 • у стилі 80-х чи 90-х: музика, костюми, їжа зможуть відтворити естетику обраного часового відрізка;
 • піратська вечірка: не обов’язково порушувати закон, та обов’язково веселитися у стилі морських розбійників;
 • вампірські посиденьки: тема вампірів та моторошних створінь вже стала культовою, та досі має велику популярність у світі;
 • в етнічному стилі певної країни: українська, японська, бразильська вечірка здатна принести чимало позитивних емоцій. 

Як спростити підготовку до корпоративної вечірки

Щоб сповна насолодитися святом та скинути з себе відповідальність, варто скористатися послугами професіоналів. Якщо вечірку організують за містом, варто замовити кейтерінг. За допомогою цього сервісу можна не перейматися про організацію фуршету. Працівники доставлять страви, сервірують столи та приберуть після корпоративу. 

Професійні агентства займаються організацією корпоративних вечорів. Вони допоможуть обрати тематику, повністю займуться декором, складанням меню, напишуть сценарій святкування, підбором ведучого тощо. Таким чином всі присутні відчуватимуть себе дійсно розслабленими. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments