Авто

Акселерація: Volkswagen хоче зайняти 70% ринку електромобілів в Європі до 2030 року

Один з найбільших світових автоконцернів Volkswagen Group представив стратегію Accelerate, покликану зробити компанію головним «постачальником мобільності з програмним управлінням». На думку Volkswagen, реалізації програми дозволить отримати йому до 2030 року 70% ринку електромобілів в Європі і 50% – в США і Китаї. Раніше плани компанії були набагато скромніші, наприклад, бажаний показник для ЄС був удвічі менше.

Домогтися таких результатів Volkswagen Group має намір шляхом стрімкого розширення списку моделей, що базуються на платформі MEB. У найближчі 9 років нові електромобілі концерну будуть виходити як мінімум раз на рік. До кінця цього року автовиробник представить три автомобілі:

  • повнопривідний ID.4 GTX, можливо, наділений непоганими позашляховими характеристиками;
  • ID.5, який покажуть у другому півріччі;
  • призначений виключно для Китаю семимісний ID.6 X / Crozz, його поява запланована на осінь.

Бюджетний електромобіль, який займе в модельному ряду становище нижче ID.3 і, ймовірно, отримає назву ID.1 або ID.2, передбачається випустити в 2025 році, хоча раніше його вихід на ринок планувався на 2023 рік.

За підсумками першого місяця 2021 року на електричні моделі Volkswagen Group в Європі довелося 22% від загальної кількості поставок електромобілів. Йому лише трохи поступається концерн Stellantis (колишні PSA і FCA), який посів 20% ринку. Ще 15% продажів належать Hyundai та Kia, близько 13% ринку дісталося альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

У США Volkswagen належить змагатися насамперед з Tesla, її моделі склали 79% від усіх проданих в 2020 році в Штатах електромобілів.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button