Авто

Названий спосіб, як позбутися пробок на дорогах

Німецькі та американські фахівці запропонували ввести динамічний податок для автомобілістів, щоб уникнути пробок. Показник буде вираховуватися в режимі реального часу, виходячи з того, скільки водій провів у дорозі.

Назван способ, как избавиться от пробок на дорогах

Автори дослідження встановили, що у минулому році у Великобританії, США та Німеччині збиток від пробок склав 461 мільярд доларів. В заторі автомобіль витрачає на 80% більше палива, ніж при нормальній їзді. Все це відбивається на навколишньому середовищу, призводить до погіршення здоров’я і накопичується у величезні фінансові втрати. Вчені пропонують не будувати додаткові дороги і застосовувати інтелектуальні системи навігації, а застосовувати фінансові санкції.

Економісти вважають, що потрібна своєрідна динамічна модель «ціноутворення доріг». Для цього не буде потрібно спеціальне устаткування, адже буде досить вже наявних систем навігації. Вони відстежать місце розташування транспортного засобу. Додати у пристрій потрібно тільки функцію в режимі онлайн призначати ціну за проїзд. За словами авторів розробки, система не буде служити перешкодою для водіїв, а навпаки збільшить пропускну спроможність доріг.

Кнопка «Наверх»
Закрыть