Авто

Volkswagen ID.4 — електричний кросовер!

У минулому році Volkswagen випустив свій перший повністю серійний електромобіль ID.3.

Volkswagen ID.4 - электрический кроссовер!

Він був початком сімейства ID, серії автомобілів з нульовим рівнем викидів для світового ринку. Однак компактний електричний седан не буде єдиним у лінійці, оскільки його підвищена версія також повинна випускатися серійно.

Майбутній електричний кросовер розкриває свої секрети

VW ID. Crozz, що дебютував у 2017 році, став першим електричним кросовером бренду. Але це була просто концепція. Сьогодні, незважаючи на скасування Женевського автосалону, Volkswagen підтвердив модель для серійного виробництва. І вона буде називатися ID.4.

Компанія Volkswagen заявила, що ID.4 також буде першим з сімейства ID, що з’явилися на ринку США. Він буде вироблятися та продаватися в Європі, Китаї та США. Як і ID.3, ID.4 буде підтримуватися дуже гнучкою платформою MEB (модульна електропривідна матриця).

Докладної інформації про ID.4 на цей час трохи мало, але VW підтвердила, що він буде доступний у версіях з заднім, так і з повним приводом. Для низького центру ваги і збалансованого розподілу ваги ID.4 буде високовольтна батарея.

Volkswagen ID.4 - электрический кроссовер!

Що стосується інтер’єру, VW сказав, що електричний кросовер буде мати повністю цифрову кабіну, «яка живитиметься в основному від поверхонь з сенсорним екраном і інтелектуального та інтуїтивно зрозумілого голосового управління». Німецький бренд згадав, що в ID.4 буде запас ходу 805 км

Зворотний відлік почався для першого електричного кросовера VW, який планується запустити в цьому році.

За матеріалами insideevs.com

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»