Відео

Акула стала здобиччю гігантського морського членистоногого (відео)

За допомогою підводної відеокамери вдалося сфотографувати смертельну битву між акулою і гігантською ізоподою. Відео, опубліковане в інтернеті в 2015 році, активно обговорювалося користувачами Мережі. Ніхто не міг повірити, що грізний хижак стане такою легкою здобиччю.

На перших секундах ролика нічого не відбувалося, дві акули вільно плавали в пошуках здобичі. Однак через мить одна з риб стала люто звиватися. Було чітко видно, як якась істота вчепилася в голову хижака. Шалений опір не увінчався успіхом, акула так і не змогла звільнитися з мертвої хватки членистоногого.

Фахівці, які подивилися відео, змогли ідентифікувати монстра. Ним виявився далекий родич мокриці — гігантська ізопода (Bathynomus giganteus). Місцем проживання для цих істот є холодні води переважно трьох океанів: Індійського, Тихого і Атлантичного. Особливо великі особини можуть досягати в довжину до півметра.

В основному ізоподи харчуються падаллю і повільними істотами (морськими огірками та нематодами). Однак на великій глибині, де їжі на всіх не вистачає, і акули можуть стати здобиччю цих небезпечних істот.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button