Поради

Акумулятор для мотоблока – їх види, особливості вибору

Мотоблок – це універсальний вид техніки на базі одновісного шасі, призначений для культивації, догляду за клумбами та газонами, освоєння цілини. Незважаючи на просту конструкцію, мотоблок потребує регулярного обслуговування. Якщо якісь запчастини вийдуть з ладу, с/г обладнання не зможе виконувати свої функції. Який акумулятор для мотоблока купити у 2023 році, щоб він прослужив кілька років, справно виконував свою роботу і не призвів до поломки самого мотоблока? Давайте розбиратися.

Основні види акумуляторів для мотоблока

Насамперед, акумулятори для мотоблока розрізняються за потужністю. Майже для будь-якої мототехніки підійдуть запчастини з каталогу потужністю 12 вольт. Це базовий показник, на який варто орієнтуватися під час вибору товару у магазині. Якщо купити батарею такої потужності, її буде достатньо для невеликої земельної ділянки.

Основні види акумуляторів для мотоблока

Коли йдеться про виконання більш серйозних завдань та практично щоденне використання обладнання, радимо звернути увагу на акумулятор для мотоблока потужністю 18 вольт. Нещодавно відомий виробник техніки CAT представив полімерну батарею потужністю 35 вольт. Продуктивність вражає – техніка обробляє до 15 соток на годину. Зрозуміло, купувати такий агрегат для невеликої ділянки недоцільно, та й не кожен інтернет-магазин може запропонувати АКБ фірми CAT з гарантією у своєму каталозі. Найчастіше споживачі використовують батареї з маркуванням 6DM18.

Матеріали акумуляторів – свинець, нікель чи полімер?

Залежно від матеріалу, розрізняють акумулятори:

  1. Нікелеві. Бояться високих температур, згодом можуть руйнуватися під впливом сильних вібрацій.
  2. Полімерні. Ціна таких пристроїв набагато вища, але й термін придатності довший. Щоправда, є один нюанс. Щоб зарядити полімерну батарею, потрібно придбати спеціальний контролер. Він контролює напругу та не дає йому опуститися до низького рівня.
  3. Свинцеві. Більшість АКБ для мотоблоків виготовляють саме із свинцю. Це «золота середина» між якістю, довговічністю та ціною.

Як вибирати запчастини для мотоблоків

Регулярне використання чи недотримання правил експлуатації рано чи пізно призведе до необхідності ремонту окремих механізмів с/г техніки. У такому разі будуть потрібні деталі, які дозволять усунути конкретну поломку. Наприклад, в інтернет магазині https://motoblok-tata.com.ua продаються всі необхідні запчастини для мотоблоків з дизельним/бензиновим двигуном, акумулятори, комплектуючі для КПП та редукторів, баки, ремені тощо.

Як вибирати запчастини для мотоблоків

Щоб провести якісний ремонт та надовго відновити роботу техніки, слід відповідально підходити до вибору запчастин для мотоблока:

  1. Вибирайте комплектуючі, які рекомендує виробник.
  2. Прагніть комплектувати мотоблоки оригінальними запчастинами. Дешеві аналоги можуть негативно вплинути на технічні характеристики с/г техніки.

В Україні замовити акумулятори та запчастини для мотоблоків можна в інтернеті. Доставку зазвичай здійснюють у всі регіони країни, тому ви можете ретельно підібрати комплектуючі під свою мототехніку і бути впевнені в її сумісності з обладнанням.
Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button