Поради

UFO обігрівачі та конвектори для дому

Холодна пора року диктує свої правила життя. Щоб перезимувати в комфорті та теплі, кожен думає про те, як обігріти свою домівку, робочий простір, офіс чи велике промислове приміщення. Варіантів є багато, проте потрібно обрати оптимальний варіант відповідно до ціни та якості. В останні роки, ufo обігрівачі набирають найбільшої популярності серед населення.

Як працюють ufo обігрівачі?

Обігрівачі UFO – природнє джерело тепла, адже працює за допомогою інфрачервоних променів. Ця розробка чудово зарекомендувала себе на ринку та на сьогодні використовується більше, ніж у 21 країнах світу.  Суть роботи обігрівача ufo полягає в тому, що інфрачервоне випромінювання нагріває не повітря, як усі інші прилади, а організм людини та предмети навколо. Ці предмети, нагрівшись віддають тепло у приміщення. Вам не потрібно чекати поки нагріється все приміщення, обігрівач ufo працює з перших хвилин на людину. Таким чином, можна швидко зігрітися, й зекономити на витратах електроенергії в домі.

Переваги ufo конвектора:

  • Найшвидший метод обігріву. Поки Ви будете чекати, щоб приміщення нагрілося за допомогою звичайного обігрівача можуть пройти години. Обігрівач ufo може нагріти приміщення за пів хвилини. Це надзвичайно зручно у випадках, коли важливо підтримувати температуру у невеликі проміжки часу.
  • Датчик температури. В усіх ufo обігрівачах встановлений датчик, який контролює температуру в приміщенні. Можна просто задати необхідну температуру, і нагрівач самостійно буде контролювати цей показник. При досягненні заданої температури обігрівач виключається та економить електроенергію.
  • Абсолютно безпечний для дітей. Встановивши обігрівач ufo Ви можете не хвилюватись, що Ваша дитина обпечеться. Обігрівач не нагрівається до високої температури та є безпечним для дітей.
  • Корисний та безпечний для людей. Вчені довели, що інфрачервоні промені в невеликих кількостях безпечні та навіть корисні для людини. Вони допомагають позбутися втоми. Крім цього інфрачервоні промені не висушують повітря та ніяк не впливають на рівень вологості у домі.
  • Надійний та ефективний. Надійність робити ufo перевірять ще на етапі виробництва, проводячи 16 різноманітних тестів. Обігрівачі ufo повність водонепроникні, можуть працювати під дощем та вітром.

Як правильно підібрати UFO обігрівач чи конвектор?

Враховуючи вище перелічені переваги UFO обігрівача, можна легко надати перевагу саме йому. Проте варіантів та моделей ufo є багато. Як же підібрати оптимальний варіант? Перш за все потрібно обирати конвектор відповідно до площі, яку потрібно обігріти. Обігрівачі з показником 1кВт підходять для площі до 10 метрів квадратних. Чим більша потужність, тим більшу площу можна обігріти.

Крім цього обігрівач можна обрати відповідно до зручності розташування. Якщо площа приміщення невелика, можна обрати ufo, що кріпиться на стіну. Якщо місця достатньо варто обрати обігрівач на стійці, яку можна легко перенести в зручне місце.

Сертифікована продукція UFO від виробника

Щоб отримати справді якісний UFO обігрівач, варто довіряти тільки перевіреним продавцям. Країною виробником сертифікованих пристроїв UFO є Туреччина. При купівлі обігрівача обов’язково перевіряйте наявність сертифіката якості на товар. Офіційні представники завжди надають офіційну гарантію від виробника.

Оригінальний обігрівач завжди виготовлений з алюмінієвих конструкцій. Вся конструкція покрита антикорозійним матеріалом, який дозволить зберігати зовнішній вигляд обігрівача. Шнур та вилка, що включаються в розетку, виготовлені з врахуванням протипожежних норм. Обігрівач UFO  – абсолютно безпечний та зручний девайс для створення тепла та затишку у домі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button