Поради

Патріотичні футболки з українською символікою – це модно по всьому світові в 2023-му році

З воєнними часами помінялась і мода, наразі актуальні як футболки з українською символікою, так і патріотичний одяг з довгим рукавом.

Процеси, які відбуваються у суспільстві, завжди відображаються в моді. Вона дуже чутлива до змін і завжди реагує на них чи не першою. Так, сьогодні майже кожен громадянин нашої країни має потребу в демонстрації самоідентифікації, прагне висловити свою думку та позицію в тому числі і в одязі, а отже, патріотичні футболки купити хоче с кожним місяцем все більше покупців.

Війна викликає певні асоціації, які ми бачимо втіленими в модних тенденціях. Війна йде в країні 9 років, але раніше вона асоціювалась здебільшого з камуфлірованим одягом, кольором хакі. Після ескалації війни і масштабного нападу ворога в моду увірвалася національна символіка, причому футболки з українською символікою однаково модні як у чоловіків, так і у жінок та дітей.

Патріотичні футболки: купуйте та ідентифікуйтеся!

Перед тим як патріотичні футболки купити, варто продумати, яку саме думку ви хочете висловити, любов до Батьківщини, підтримку воїнам, почуття єднання. Принти мають бути вам близькими, тоді речі принесуть задоволення. Основні ознаки футболок з українською символікою:

 • Жовто-блакитні кольори, символіка.
 • Зображення державних символів  – тризуба, стягів, карти України.
 • Дуже поширений друк карт міст та їх локації, адже багато з українців вимушено покинули свої міста.
 • Фрази на підтримку ЗСУ.
 • Фрази-меми, популярні в Інтернеті.
 • Популярні написи англійською, адже багато хто перебуває за кордоном і хоче аби його позиція була зрозуміла і там. Це написи типу I stand with Ukraine, Home тощо.
 • Використання не тільки синь-жовтого принту, але й повністю пошиття одягу в цих кольорах.
 • Національний стиль одягу (вишиті елементи, етномотиви).

Підтримка України модним світом

Закордонні зірки та публічні особи теж вбираються в сукні та футболки з українською символікою задля висловлення підтримки українцям. Як приклад можна навести Мадонну, Мэй Маск, покази Fashion Week, Balenciaga, підтримку брендів: Great Scot тощо. Зазначимо, що майже всі будинки моди та великі світові виробники передають значні суми на підтримку України.

Луки закордонних інфлюєнсерів відрізняються такими особливостями:

 • Усюди за кордоном можна купити патріотичні футболки з українською колористикою, елементами та написами.
 • Популярністю користуються вишиванки та їх імітація. В тому числі у несподіваних поєднаннях, як то на спортивних костюмах тощо.
 • Популярний друк цитат українських письменників: Івана Франка, Лесі Українки, Василя Стуса, а також діячів.
 • Мода експлуатує і самі образи українських письменників: зображення Шевченка, Франка та інших.
 • Використання відомих українських орнаментів, як традиційних (петриківський розпис), так і сучасних (картини Марії Примченко).

Не важливо, в якому стилі буде одяг з патріотичною символікою України (офісний, кєжуал, гранж, нарядний, повсякденний тощо) , які це будуть елементи одежі, головне, щоб за допомогою цих светрів чи футболок з українською символікою говорило ваше серце.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button