Інтернет

Alibaba відмовилася від фінансування «AliExpress Russia»

Маркетплейс проводить масштабні скорочення.

Один із найбільших маркетплейсів країни-агресорки «AliExpress Russia» чекають серйозні проблеми через те, що акціонери відмовляються фінансувати. Про це повідомляє tokar.ua з посиланням на The Bell.

Головний акціонер маркетплейсу «AliExpress Russia», китайська Alibaba Group, ухвалив рішення більше не вносити інвестиції в розвиток проекту у зв’язку з вторгненням росії в Україну.

За інформацією видання, рішення Alibaba підтримали решта інвесторів: холдинг USM Алішера Усманова, VK та російський фонд прямих інвестицій.

Відмова в фінансуванні «AliExpress Russia» спричинила скорочення її штату більш ніж на 50%, повідомив The Bell один з працівників компанії. Водночас згідно з іншими джерелами, маркетплейс країни-агресорки вже звільнив близько 700 працівників. До початку вторгнення росії в Україну компанія нараховувала майже тисячу співробітників.

Окрім того, компанія відмовилася від локального маркетплейсу для російських продавців, припинила розбудову власної системи логістики та скасувала рекламну кампанію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button