Інтернет

Конкурент Starlink буде роздавати 5G на звичайні телефони прямо з орбіти

Компанія Lynk оголосила про запуск в грудні супутника з базовою станцією зв’язку 5G.

Конкуренція за надання високошвидкісного Інтернету з космосу зростає. Компанія Link, конкурент SpaceX Ілона Маска, пропонує використовувати супутники для розміщення базових станцій стільникового зв’язку 5G. Перше тестування з неназваним оператором зв’язку відбудеться вже в грудні 2022 року.

Компанія Lynk поки відстає від конкурента за кількістю супутників, але, на відміну від нього, вже отримала патент на надання високошвидкісного доступу до Інтернету з космосу. Експериментальне корисне навантаження буде запущено на другому комерційному супутнику Lynk в грудні і протестоване з неназваним мобільним партнером.

За даними видання Via Satellite, в минулому році Lynk вже тестувала зв’язок між супутником і телефоном. Компанія стрімко розширює спектр послуг, що надаються, прагнучи випередити конкурентів. Представники Lynk заявляють, що вона активно тестує послуги прямого супутникового телефонного зв’язку в 12 країнах на п’яти континентах.

Цей тест продемонструє можливість відправки сигналу 5G з космосу на стандартні мобільні пристрої на Землі. Прес-реліз Lynk

Послуга 5G забезпечує більш високу пропускну здатність для доступу до мереж зв’язку. Такі швидкості необхідні для підтримки Інтернету речей і зростаючого обсягу розумних пристроїв в різних галузях. Приватні космічні компанії активно конкурують за надання доступу до мережі у віддаленій та сільській місцевості. Патент компанії Lynk дозволяє орбітальній станції підключатися до стандартних пристроїв 5g в 55 країнах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button