Інтернет

ТВ-реклама в США поступилася інтернету

Компанія Interactive Advertising Bureau опублікувала результати свого щорічного дослідження ринку медійної реклами в США, проведеного спільно з PricewaterhouseCoopers.

У 2013 р. ринок інтернет -реклами вперше випередив за доходами ринок реклами на ефірному телебаченні (Broadcast Television). Рекламні доходи кабельного ТБ (Cable Television) реклама в інтернеті в США обігнала ще в 2011 р. Ринок інтернет-реклами в 2013 р. виріс на 17 % порівняно з показниками 2012, досягнувши обсягу в $ 42,8 млрд. Обсяг ринку реклами на ефірному ТБ за підсумками 2013 р. складе $ 40100000000, що на $ 2,7 млрд менше онлайнової реклами.

IAB_5_resized

З урахуванням доходів кабельного телебачення США, які зросли до $ 34,4 млрд , загальний обсяг ринку ТВ- реклама як і раніше випереджає інтернет. В цілому в 2013 р. обсяги ринку реклами ефірного та кабельного ТБ, а також радіо змогли вирости. Серед основних учасників ринку медійної реклами в США в 2013 р. скоротився обсяг реклами друкованих видань – газет і журналів.

IAB_3_resized

При цьому в самій структурі онлайнового ринку також відзначаються помітні зміни: різко зростає сегмент мобільної реклами (Mobile ads). Всього за рік її частка зросла з 9 % до 17 % від загального обсягу ринку, склавши $ 7,1 млрд.

Читайте також: Які товари найчастіше купують в інтернет-магазинах

Однак при цьому темпи зростання мобільної реклами все-таки не можуть зрівнятися з тими середньорічними темпами зростання (Compound Annual Growth Rate, CAGR), який показував у цілому сегмент інтернет-реклами в порівнянні з показниками ефірного та кабельного ТБ на аналогічних для них стартових етапах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button