Поради

АЛКОТЕСТЕРИ ДЛЯ ПРОХІДНОЇ

Турнікети від компанії TiSO можуть виконувати водночас кілька функцій і для їх здійснення не потрібен додатковий час – все працює в режимі високоточної автоматики і завдяки передовим інформаційним технологіям. Так турнікети з функцією розпізнавання QR-коду зчитують вигляд обличчя, відбитки пальців, сканують перепустки та посвідчення.

Турнікетні пристрої можуть бути обладнані автоматами для дезінфекції рук (система TWIX-M-HD). Руки обробляються тільки один раз, але без їхньої обробки пройти всередину приміщення неможливо. Крім того, здійснюється контроль за доступом людей з ознаками простудного захворювання (вимір температури). Система також може перевірити наявність захисної маски на обличчі людини, що входить (при цьому ідентифікація обличчя скануванням відбувається без проблем). Ці контролюючі функції є актуальними не тільки в період пандемії, але і в «сезон» масових респіраторних хвороб.

Здоровий персонал і недопущення поширення хвороби серед співробітників тільки підвищать ефективність роботи колективу, знизять втрати робочого часу і зберігатимуть буквально здоровий настрій серед ваших колег.

Але крім захворювань чи потреби у ретельній перевірці зовнішності працівника є ще нажаль існуюча проблема. Це факти виходу на роботу деяких працівників у стані алкогольного сп’яніння. І хоча наявність спиртових парувань в організмі окремого працівника на заразить інших, вона вплине на його працездатність і може призвести до травмувань чи нанесення шкоди майну фірми, підприємства. І не виявлення таких порушників потенційно знижує рівень дисципліни серед підлеглих, руйнує злагодженість в роботі та впливає на конкурентоздатність компанії. Для неухильного і безпомилкового виявлення працівника в стані сп’яніння встановлюють турнікети з алкотестером.

Компанія TiSO пропонує турнікети з системою TWIX-M-HD-TFR, яка може протестувати вміст алкоголю вибірково, не в усіх осіб, а тільки тих, зовнішність котрих викликає сумнів. Налаштування системи можна відрегулювати для встановлення якогось максимально дозволеного рівня алкоголю в крові, а в разі його перевищення такий алкоконтроль для прохідної не тільки зафіксує порушення, але й не допустить порушника на територію.

В асортименті продукції компанії є турнікети в комплексі з різними додатковими функціями, або з комбінуванням кількох функцій. Щоби оптимально визначитись з вибором і полегшити процес придбання, зверніться до менеджерів компанії для отримання вичерпної та корисної інформації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button