Поради

Один, два, три, чотири, п’ять, де імпостора шукать?

Культова гра Among Us привернула увагу і заполонила вільний час як геймерів зі стажем, так і зовсім юних початківців. А прості у графічному виконанні герої гри полюбилися як дітлахам різного віку, так і дорослим.

Ще б пак! Ця гра затягує буквально з першого кліку: виконуй прості завдання та стеж за обстановкою довкола, висувай припущення, хто зрадник, та відстоюй свою точку зору.

Ким ти хочеш бути: червоним зрадником, чи зеленим рятівником? Будеш відновлювати зв’язок на кораблі, знищувати астероїди, чи може вчиниш саботаж і усунеш когось з екіпажу? Встигни виконати свою місію та врятувати космічний корабель!

Ігрові сувеніри на будь-який смак

Прямо з екранів гаджетів чоловічки у різнокольорових скафандрах із гри перекочували у реальний світ, і от їх вже можна зустріти:

  • Яскравим принтом на футболках;
  • У вигляді м’яких іграшок різного розміру;
  • На обкладинках зошитів, килимках для комп’ютерних мишок та навіть захисних масках;
  • Ключовою окрасою браслетів, підвісок для ланцюжків та брелоків;
  • На чашках та гаманцях.

Конструктори

Відтворити космічну обстановку можна також за допомогою конструкторів. Різномаїття фігурок головних героїв, предметів різних блоків та кімнат космічного корабля допоможуть створити свій власний екіпаж, поринути у захопливу гру та перенестися у цей дивовижний світ цікавих завдань та наполегливих пошуків. Можна вигадувати свій власний сценарій розвитку подій та запрошувати до гри стільки людей, скільки забажаєш.

Розмальовки

Для тих же, хто полюбляє проводити вільний час за малюванням, можна підібрати картину розмальовку на холсті та самостійно створити шедевр, який стане окрасою кімнати чи власноруч створеним подарунком для друзів і рідних. А кольори для свого витвору мистецтва можеш обирати самостійно, щоб кожна нова робота була неповторною та унікальною.

Одяг та повсякденні речі

Загалом, асортимент продукції із героями та сюжетами гри Among Us давно вийшов за рамки суто сувенірної продукції. І от амонгасиків ми вже бачимо на одязі, канцелярському приладді чи речах повсякденного вжитку.

Залишиться тільки відповісти на одне питання: хто ж зрадник? І як добре, що в реальному світі відповідати на це питання не треба – тільки обирай сувенір, що найбільше припав до вподоби, та обмінюйся враженнями з друзями!

Придбати сувенірну атрибутику культової та найкращої мобільної гри 2020 року в Україні можна онлайн завітавши на сайт amongus.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button